lenisek01234

Máte psa? Pokud ano jaké jménu jste mu daly?

Nejlepší odpověď
Lucijej

My máme fenečku Bedýnku. Oficiálně se jmenuje Betty von Gauč :o)
Je to kokršpaněl, ale po dnešku mám pocit, že je to spíš sněžná pejska…

Další odpovědi
Ella

měli jsme fenku Artuše (proč měla toto jméno je dlouhý příběh) a potom psa Nera… u babičky to byl Ricky, fenka Lili, Laky (Lucky) a dokonce několik Rexů…
každoročně měla Artuš kolem 10 štěňat a všechna měla jména, bohužel už si nepamatuji všechna, přece jen mi bylo pět :D ale určitě tam byl Sníh, Čert, Vločka a moje Bety…

Drap

Mám. Dal jsem jména, která se mi líbila. U papírových psů podle rodokmenu.

VanEgg

Indy,Sheyla

Bahroona

Nemám, bude a bude se pracovně jmenovat Kim.

hanny 2

Mám jorkšírka a jmenuje se Kendy.

pizlicka

čivava-bertík.

Dommino

Mám osmiletou Jezevčici Terezku. Je to hezký jméno na pejska se mi líbí hodně víc jak na holku 😉 Měli jsme Chillinku ( čilinku) a Bonie ( Boný) 😉

OndriisekxD

My jsme měli psa Bagdáta

bolak

  • iv-: co knírač?

anonym

nevim jak knirac vypada .. chtelo by to taky fotecku .. !

bolak

jako by se z oka vys****

anonym

… ja uz ted vim, jak se bude jmenovat muj pristi pejsek : bud :
Axlik , a nebo : Draxlik.
rasu ale jeste nevim .. asi boxera … -iv-

Drap

  • Iv-, neni to moc pěkné, takto trestat nebohého tvora ?

anonym

.. tak vymyslime jine zvire ?? hlavne aby slo ale vykastrovat ! holka , i kluk !!! to bude prvni, co s nima udelam, jeste predtim, nez jim dam nazrat ! :) -iv-

vagra

  • iv-II, nezdá se Vám, že je to nedůstojné jméno pro tak velkou a dobrosrdečnou rasu, jakou jsou bernardýni? :)

Domnívám se, že Vámi zmiňovaná zdrobnělina, se pro tak velkého psa nehodí!
Aby se neurazil, pes jeden inteligentní. :)
Jméno by se hodilo víc k malé rase, např. ke krysaříkovi.
Péče o něj, prý není nijak náročná a má navíc i dobrou povahu. Je prý zvědavý, pozorný, jemný, hravý, mazlivý a čtverácký. Je velice ostražitý, hbitý, rychlý, obratný a neúnavný. Ke své rodině přítulný, nedůvěřivý k cizím lidem – velmi dobrý hlídač!
Ani ostatní vlastnosti, nejsou k zahození.
Posuďte sama-
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kry­sa%C5%99%C3%ADk

Není k zulíbání, tenhleten krysařík?

anonym

.. dobrej napad .. ty usi odpovidaji i lidske podobe …
mozna si poridim dva ! jednoho kluka a jednu holku .. , aby si spolu mohli stekat o kodexu .. mezi tim curanim a sr ..pardon : kakanim ..
a poridim jim hezky pelisek .. perinky s motivem tatorovych karet … -iv-

vagra

Pro-iv-II.
Omlouvám se. V hrozivé představě toho, do čeho se to ženete, jsem zaměnil boxera za bernardýna. Je ovšem také možné, že se mi boxer zdál být málo velký.
Nebo spíš málo viditelný? :)

anonym

ja to pochopila .. pes jako pes .. :)

bolak

víš co mě vpadlo na mysl jako první, když sem se dozvěděl že si pořídí psa a bude se jmovat axlík? najednou jsem měl vizi -iv- s telefonem u ucha, jak někomu z druhé strany světa hlásí: „tak axlík se nám zase vys*al na koberec…“

to samý už v podstatě dělá tady… (samozřejmě metaforicky)

anonym

Bolaku kdybych mohl, máš milion palců :)

bolak

tak jo, tak mi to sčítej aspoň v diskuzích..pa­matuj si, už mám 1.010.693 bodů, tím pádem už jsem přeběhel o nějakejch 900.000 i annas

a jak málo stačilo…

johana 56

Dědvševěd
Žádné palce,přímo nominace!!!!

vagra

Pro bolaka-
Zajímavá představa, právě kvůli obludné velikosti oněch pomyslných „hromádek", by měla -iv- přehodnotit své rozhodnutí. V horším případě, by je měla vzít aspoň v úvahu. :)
Pokud se nerozhodne zodpovědně,může se dostat do situace, kdy bude muset onen pomyslný koberec, vzhledem k rozsahu jeho znečištění, rovnou vyhodit. :)

anonym

.. taky jsem kolikrat rada, ze pc nesmrdi ..

  • iv-

johana 56

S důvěrou se obraťte na Tetu reklamu :„Vanish -skvrn a špíny se zbavíš“.

Lucijej

:o))

briketka10

:DD

annas

🙂

kapka

😁