Prostě já...

Máte psa?

Jakého? Já mám kříženku jorka a pudla, 3,5 roku starou. Pak mám ještě zlatého retrívra, ten má 9 let.

Nejlepší odpověď
dubraro

Nemám ani nechci. Mám raději kočky.

Další odpovědi
Conduite

Soužití se čtyřmi až pěti psy od mala mě naučilo přesnému opaku, než je mít v lásce.
Nemáme a neplánujeme mít žádné chundeláče. Radši čistý a vždy naklizený byt… a nechat ho permanentně venku – chudák, to radši žádného.

quentos

Ne. Za mého dětství jsme měli německou dogu, od narození až po smrt v cca 10 letech.

zjentek

Vlka! (; D; D;

Drap

Mám, bílého švýcarského ovčáka

Rokio

Ano. Je to fena a je jí více než pět let. Je rasy kavalír king charles španěl.

Jan Kunčar

Ano, maltézského psíka (už v pořadí druhého)

paul1

Máme fenku, kříženku bígla, moc hodná a chytrá, ale v noci hodně štěká, i bez příčiny. Sousedy to ruší, teď mají lidé v noci pootírané okna kvůli ochlazení . Tak ji musíme zavírat na noc do verandy, tam se to trochu ztlumí. Má 4 roky, předcházející majitelka ji musela dát z domu, syn dostal astmu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.