dudu

Máte prosím zkušenost s aplikací BIG Launcher?

Jedná se údajně o velmi dobrou aplikaci pro Android /zdarma/ určenou zejména seniorům, umožňující pohodlnou práci s dotykovým telefonem. Už ji někdo z vás využívá nebo alespoň vyzkoušel. Lze se kdykoliv a bez omezení vrátit k původní variantě nastavení?

Nejlepší odpověď
wendyX

Aplikaci nemám, ale když mrknete na př. na http://www.sve­tandroida.cz/big-launcher-nejen-pro-seniory-ten-pravy-201208 najdete tu velmi podrobný popis tohoto launcheru- včetně mnoha screenshotů… Pokud se budete chtít „vrátit“ k původnímu- není problém- doslova se zde píše:

"Chcete-li přestat BIG Launcher používat jako hlavní Launcher, stačí použít volbu Zrušit BIG Launcher jako výchozí launcher, který pouze smaže výchozí nastavení a po stisknutí tlačítka domů si můžete opět

nastavit libovolný Launcher."

Tato aplikace má vel. 3,6MB a je ve dvou verzích:

  • free (zdarma- mírně ‚osekaná‘) – a
  • plná verze- za 99,–Kč

V případě zájmu si ji můžete rovnou odtud stáhnout (odrolovat až na konec stránky).

Další odpovědi
Děda Louda

Ano, ano.

gagaga

dudu, kdo to je na fotecce ?
:)
me z Vas klepne ;(

  • iv-

dudu

Jen to ne! Jedná se o fotku z mého ranného mládí kdy jsem praktikoval coby sálový bratr na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno.

gagaga

aha :)
diky
ja myslela, ze jste pred..nebo po..operaci :)