chelsey

Máte, prosím někdo zkušenosti s užíváním lněného oleje?díky

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem ho jednu dobu používala,a to lisovaný za studena-ráno kávovou lžičku.Nějaké zlepšení jsem nepociťovala,proto jsem se vrátila k olivovému oleji. Občas používám i rakytníkový.Chuť lněného oleje-dlouho jsem nic tak nechutného nejedla.

Další odpovědi
dědapetr

Osobně nemám ale tady něco málo http://www.bel­tina.cz/doplnek/lne­ny-olej/

venkovan

Mám pocit, že se jím impregnuje – natírá dřevo a říká se mu fermež. Ale přiznám se, že si teď nejsem zcela jist, že mám pravdu.