máte prosím někdo zkušenosti s parním čističem?

na trhu je velká nabídka,už jsem si jeden vybrala,ale než ho koupím chtěla bych se zeptat jestli vy co ho máte jste spokojeni,a jaký jste si pořídili,děkuju

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mám přesně tento, již když se objevil na trhu jsem si ho pořídila a stál tenkrát kole 3 tis. http://parni-cistice.heure­ka.cz/parni-cistic-cleaning-king/
neosvědčil se mi občas s ním přejedu koberce/oživí se s tím/ ,ale na lino se mi to nelíbí, možná na dlažbu by byl fajn -tu nemám . Takže já mohu za sebe říct- vyhozené peníze . Možná to s ním správně neumím – nevím .
Půjčila jsem ho známé a také říkala, že by ho nechtěla po to co ho vyzkoušela.
Tím tě nechci odrazovat- jen píši svou zkušenost.

Další odpovědi
johana 56

Parní čistič Concept mám hodně dlouho,jsem s ním spokojená.Funguje perfektně dodnes.Má více nástavců,používám ho na čištění koberců,čalouněnéní i mytí oken,výborně se s ním čistí spáry mezi obklady v kuchyni a koupelně,WC (moje poznatky).
Dnes je nabídka těchto čističů větší,při výběru vám v prodejně jistě poradí.

anonym

Parní čistič mám. Nevím ale, kde jsou k němu papíry. Na čističi je pouze název Cleaning KING.
Fungoval dobře a já s ním byla celá léta spokojená, než s ním začal v Kosově Hoře čistit bytný zbytky tapet ze zdí. Zapomněl vylít zbytek vody a čistič od té doby fungoval prachbídně. Přítel mi ho sice spravil, ale nevydrželo to, opět odešla tepelná pojistka a do rukojeti se mi dostává horká pára. Uvažuji o koupi nového. Pokud bych sehnala stejný typ, byla bych ráda.
Burak, zkus si nechat poradit přímo v prodejně. Mně se osvědčilo jít při takových nákupech „zlatou střední cestou“ – solidní zboží za solidní peníze.

anonym

Já mám zkušenost s parním
válcem :)

Ales Pavouk

Já jsem koupil parní čistič manželce vloni k Vánocům a je nadšená, takže to rozhodně není zbytečná investice. Chtěl jsem zainvestovat do kvalitních, proto jsem vybíral parní čističe Karcher, protože si myslím, že Karcher vyrábí kvalitní věci. Objednal jsem ho z https://www.pro­finaradi.com/par­ni-cistice-karcher a vybral jsem typ Upright EasyFix 15133000.