Tuřín

Máte prosím někdo zkušenost s prací ve firmě Media Market Consulting, s. r. o., Praha, Smíchov?

Nabídli mi zaměstnání (na call centru), tak by mě zajímalo, zda to nejsou nějací vykukové a kolik si člověk vydělá. Díky.

Odpovědi
Agneta

Když má taková společnost jen deset tisíc kapitálu, tak je mi značně podezřelá. Platit budou jen minimum:D

Mc Merkurion

ono to nebude tak strašný: Vydavatelství Business Media CZ přesouvá milionový majetek a desítky zaměstnanců

Zdroj: http://www.bo­rovan.cz/21121/vy­davatelstvi-business-media-cz-presouva-milionovy-majetek-a-desitky-zamestnancu