huxa

Máte prosím nějaké rády ohledně vizitek, aby vypadali profesionálně a né pouze, jako by je nakreslilo 3-leté dítě?

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Jednoduche, pouzivat jeden typ pisma, nejlepe citelne ..
Spis jde o to na co ta vizitka je .. jak kdy je vhodny obrazek.

Další odpovědi
Funna

a co třeba nechat si je navrhnout profesionálem??…když ty nemáš umělecké vlohy…

pokazdejinak

poradila bych hlavně nekreslit :) obrázky na vizitky moc nepatří… i tady se najdou výjimky, ale z principu má vizitka sloužit k předání kontakních údajů – název firmy, jméno, pozice a kontakty, nic víc… jakmile se tam tyhle informace ztrácejí v nějakých ilustracích, tak je asi něco špatně

autacek

Otázka je, jakou máš o podobě vizitek představu. Osobně bych doporučil nechat si je vyrobit dle předvybraného vzoru, vše lze zařídit online, dokonce ti je mohou udělat i zdarma, v rámci různých promoakcí, či jen za poštovné. Můžeš to zkusit třeba zde:

http://www.vis­taprint.cz/ga­llery.aspx?pg=1&xnav­=HowToDesign
Doplňuji:
odkaz na 250 vizitek zdarma :o)
http://www.vis­taprint.cz/free-gallery.aspx?pf_id=064­&txi=15628&xnid=U­seCasePage_Fre­e+Business+Car­ds+(linked+item)_Bu­siness+Cards&xnav=TsrH­eading

Deli

K autacek:
Také používám Vistaprint a jsem moc spokojená, vizitky krásné.
K huxovi:
250 vizitek zdarma – super, ale platíš zpracování a odeslání. I tak Tě vyjde kolem koruny jedna, když na to nebudeš spěchat a dáš si lhůtu do 3 týdnů.

sanskrybastr

Už jsem si párkrát zkoušel navrhovat vlastní vizitky a jednu radu bych určitě měl. Pokud nemáte s grafikou moc zkušeností, tak bych se asi držel pravidla, že méně je více. To znamená nepoužívat příliš mnoho odlišných barev, písem atd. Mimochodem, kdybyste náhodou nevěděl, kde si vizitky následně nechat vytisknout, tak určitě můžu doporučit tuto tiskárnu: https://www.e-abctiskarna.cz/tis­k/vizitky/

anonym

Hlavně si je netvoř sám! Ty jsi schopný napsat hrubku i ve vlastní vizitce.