Máte prodloužený víkend ? Já ne a dokonce jdu i v sobotu,ale nestěžuji si!

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,mááááám a už se moc těším,jak si to užiju.Zítra nemusím nic dělat,budu sama doma s pejskem,v sobotu grilovačka s přáteli a v neděli na hřbitov zapálit svíčky a koupit nějaký pěkný věnec a kytku – budou přece dušičky – a návštěva u sestry.

Další odpovědi
Drap

Nemám, všechny tři dny – práce. Stěžovat stejně nemá cenu. Dobře jsme se už přece měli.

pokazdejinak

mám, chystáme se s dětmi na výlov Bezdreva – zítra začíná, tak snad stihnem ráno už otvírání výlovu :)

GM

Pracuji všechny 3 dny – noční 12. Opět jako každý rok prodloužená směna o l hod ze soboty na neděli – to je pak ta hodina dlouhá jako den a každá minuta jako hodina, chvílemi se zdá že hodiny jdou pozpátku.

hanulka11

nemám prodloužený víkend

Ella

no já taky ne, pracuji v pátek, v sobotu i v neděli a taky si nestěžuji…