dust8

Máte problém ujasnit si jaký byl nejlepší den vašeho života, či to víte naprosto přesně?

Já vím jen to, že pokud budu žít tak jako dnes NEKOMPROMISNĚ NA MAX!!!, až na krev jako dnes, tak si brzo nebudu vůbec jistý. ;)

pixla: https://pixaba­y.com/cs/photos/ho­ra-pohled-panorama-osoba-984277/

Nejlepší odpověď
Kepler

Naprosto přesně to nevím, ale značnou úlevu a uspokojení mi přineslo zdolání 400 m téměř kolmého lezení až na samý vrchol tatranského štítu. Já měl v některých pasážích fakt strach, i když jsem byl jištěný. Horolezecká obtížnost v jednom místě pětka (ze šesti). Vyžadovala traverz a chytů i stupů moc nebylo. Příhodný obrázek…