Sůwa

Máte přirozenou inteligenci?

Tady je testík ( snad tu ještě není ) :
http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/08/2­1/test-mate-prirozenou-inteligenci-vyzkousejte-se/#utm_source=zpra­vy.aktualne.cen­trum.cz&utm_me­dium=carousel

Nejlepší odpověď
led

Pri čítaní vnútornej pošty a niektorých príspevkov silne pochybujem, že vôbec mám nejakú inteligenciu. Ale usilovne to maskujem.
Akékoľvek testy typu, ako v odkaze, ma akosi nepresvedčujú.

Další odpovědi
dudu

Mám stejný výsledek jako Drap. Test měří schopnost analyzovat, dedukovat a kombinovat, nikoliv přirozenou inteligenci.

zzzzz

No Sůwo, to jste mi udělala schválně??? 😁 Teď si připadám jak blb.

Drap

20 z 20, ale nedomnívám se, že by to příliš vystihovalo přirozenou inteligenci. V každém případě je to pěkné.

Irisa

až po čtvrté otázce mi došel ten smysl opravdu zajímavý test :)
takže 15 z 20 :)

Hamon

Ne, možná trochu nepřirozené.

redy

Velmi dobře!
Je vidět, že si se slovíčky hrajete rádi a přísloví pro vás představují zdroj potěšení a poučení.Nejspíš vám jen omylem trochu cukla ruka u těch výsledků, co nebyly správně.

iceT

19 z 20,jen proto,že jsem nepochopila,co se po mě chce.

Kelt

Udělal jsem si ten test. Měl jsem 20 bodů. Ale dobrý pocit z toho nemám.

annas

To jsou tzv. vědecké definice přísloví či úsloví. I když v každé definici je výraz, který naznačuje možné řešení. Jde spíš o pozornost a porozumění textu. Pěkný test, oživila jsem si staré moudrosti. 🙂

briketka10

výborně moje češtinářka by ze mně
měla radost a dál tam bylo napsaný
něco o poháru tety Kateřiny 😁

redy

Drap, můžeš sem napsat co si tam měl napsaný?
20z20 je super a tak mi to zajímá díky

redy

nebo – dudu dík

dudu

Jejda, už přesně nevím, ale asi tam bylo těch 20/20. On se ten test dá šidit – např. v otázce se objeví slovo canis /pes/. Pak si stačí najít odpověď se slovem pes, ověřit jestli o psech není zmínka jinde a jsme doma.

redy

dudu aha, tak takhle sem to nepochopila.
canis – znamená pes?