petra15

Mate pres den „intelektuelni faze“?

Nevim jak je vas den dlouhy,ale myslitele rikaji,ze se prez den teprve rozjizdeji a "provozni"teploty dosahuji az po 19 hodine.Vsimla jsem si,ze spisovatele pracuji ale i prez den…

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím co říkají myslitelé, ale mně se nejlépe pracuje od 22:00 do 02.00.
Pak se mně také nejlépe spí tak do cca 10:00.

Další odpovědi
MK44

To je individuální. Někdo je „skřivánek“, někdo „sova“. Někdo nastupuje rychle, jiný se dlouho rozehřívá. Někdo lehne a usne jako když ho do vody hodí, druhý má pozdě večer ty nejlepší nápady. Problém je, že někteří „skřivánci“ z jakéhosi mravního postoje vnucují svůj režim okolí.

led

Inšpirácia nepozerá na hodinky.
Niekedy sa stane, že pozerám na filmovú scénu, napríklad „nôž sa pomaly blíži k vydesenej hrudi…“, keď zrazu, ktosi mi zaklope na plece, v strese otočím hlavu a tam stojí… Inšpirácia! Film, nefil, TV out a nechávam sa viesť inšpirujúcou myšlienkou… je deň, noc? na to predsa nezáleží…

Hamon

Mam, mezi treti a ctvrtou hodinou ranni. Problem je, ze ji vetsinou prospim. A kdyz ne, jsem tak unaveny, ze uz mozek neslouzi :)

cynique

Nemám neintelektuální fáze.

(Už to „intelektuelni“ hodne napoví.)

petra15

cynique,
tak jsem rada,ze ti to neco napovedelo,ale dekuji za upozorneni…