rrihamirek1

máte pevný netový připojení nebo mobilní net…?!?!

nevím co si mám vybrat jako.

Nejlepší odpověď
ptáč

Dnes o tom mluvila Gerta Mazalová, předsedkyně asociace SOS. Že internetová fóra navštěvují různí sběrači osobních informací, informátoři, kteří sesbíraná data prodávají. Jak jste staří, vaše zdraví, sexuální orientaci, politický názor, co máte doma. Zkrátka vše. A jak jsou lidi opatrní, že třeba při projednávání úvěru v Bance nebo sjednávání pojištění nechtějí říct svoje anamnézy, tak když se jich na ulici zeptá cizí člověk, hned se rozpovídá. „Víte, já už jsem stará, mě už je pětašedesát let, já jsem minulý týden byla v nemocnici s kyčlema. Syn studuje v Anglii, má 100 tisíc měsíčně. Jo paní, těm internetům vůbec nerozumím, to víte, ale máme doma mobilní i pevný internet a i televizi, já na ni koukám na ty seriály, víte?“

Nebo jsou někteří uživatelé internetu opatrní na fejsbůku, ale ukazují do zpráv jejich bydlení, jak to tam vypadá, kudy se tam vchází, jako tady http://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/384579-v-kyjove-vyrostl-rodinny-dum-ktery-prekvapuje-na-kazdem-kroku.html

Další odpovědi
setapouch

Moje priority, potřeby a možnosti se od tvých mohou lišit, takže netuším, co má otázka za smysl. Každopádně mám mobilní připojení, místy wi-fi.

Mravenec

„nevím co si mám vybrat JAKO“

Mám pevnej, i mobilní, ale nevím jestli tě to zajímá, nebo chceš vybrat „jako“