BEAES

Máte pevnou vůli??

Čím to je, že ji někdo má a někdo ne??

Nejlepší odpověď
rynek878

Já jsem si ověřil svou pevnou vůli,když jsem přestal kouřit.Vím,že by to moc lidí taky udělalo,ale nemají právě tu pevnou vůli.

Další odpovědi
verka

Záleží na tom vědět proč to děláte a hlavně pro koho to děláte. Například když jsem byla zamilovaná, tak pevnější vůli byste těžko hledali!

Toruk

Pevnou vůli má ten, kdo nezná co je lenost a nuda. Pevnou vůli mají vyspělejší lidé.

pekynka

I já se s vytrvalostí a pevnou vůlí nadřela a ještě nadřu. Asi záleží na genové výbavě. Nefunguje mi v oboru hubnutí a to už léta, ale předloni jsem začala studovat specializaci ve svém oboru a když jsem na prvním soustředění slyšela co mě čeká, nevěřila jsem, že se dostanu dál než to první vyučování.No a v září mě čeká atestační zkouška. Chtělo to jen naučit se znovu učit, přesto nerváků u dílčích zkoušek bylo mnoho.
Jsem zvědavá co ještě život přinese.

Tata

Mít pevnou vůli na všechno možná existuje. Ja měl pevnou vůli se odnaučit kouřit, ale dobré papání si odříct neumím. Tak že záleží na motivaci.