Avatar uživatele
BEAES

Máte pevnou vůli??

Čím to je, že ji někdo má a někdo ne??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, rynek878, pekynka před 5011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já jsem si ověřil svou pevnou vůli,když jsem přestal kouřit.Vím,že by to moc lidí taky udělalo,ale nemají právě tu pevnou vůli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Záleží na tom vědět proč to děláte a hlavně pro koho to děláte. Například když jsem byla zamilovaná, tak pevnější vůli byste těžko hledali!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Pevnou vůli má ten, kdo nezná co je lenost a nuda. Pevnou vůli mají vyspělejší lidé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

I já se s vytrvalostí a pevnou vůlí nadřela a ještě nadřu. Asi záleží na genové výbavě. Nefunguje mi v oboru hubnutí a to už léta, ale předloni jsem začala studovat specializaci ve svém oboru a když jsem na prvním soustředění slyšela co mě čeká, nevěřila jsem, že se dostanu dál než to první vyučování.No a v září mě čeká atestační zkouška. Chtělo to jen naučit se znovu učit, přesto nerváků u dílčích zkoušek bylo mnoho.
Jsem zvědavá co ještě život přinese.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Mít pevnou vůli na všechno možná existuje. Ja měl pevnou vůli se odnaučit kouřit, ale dobré papání si odříct neumím. Tak že záleží na motivaci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek