led

„Máte otázky pro ministra? – Unikátní šance!“ svojho času padla takáto otázka.

K otázke som sa dosť skepticky. Kedže do dnešného dňa som nedostala odpoveď napriek prosbe emailom, ako to dopadlo, pýtam sa týmto spôsobom.
Vy, čo ste dávali otázky,dostali ste odpoveď? Veď tie otázky boli zaujímavé, prečo tajiť odpoveď na ne. Podeľte sa prosím.
Zaraďujem to do zábavy, aby náhodou niekto netvrdil, že otázka sem napatrí. V tejto kategórii prechádzajú aj iné ´sprostosti´.
A, prepáčte tá pôvodná otázka pre pripomenutie:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-otazky-pro-ministra-unikatni-sance

Doplňuji:
Ad Sůwa, ja tiež, preto po polroku od toho stretnutia som otázku položila.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já se ani raději na nic neptala, ale na odpovědi jsem zvědavá byla. Jestli se tu něco objevilo, tak mi to možná uniklo, třeba se tu teď objeví odkaz… 🙂

Další odpovědi
Drap

A jste si jisti, že otázky byly skutečně položeny? Nebyla to jen taková "chatovací "otázka ?

manon

:))

anonym

Nevím kdo tady blamuje?
Brífink se konal 15.3.2012 v 18.00, ve Štefánikově 23, Pha 5.
Briketka, terry, lukas.zmizik, www, zzzzz, kohut57, Sůwa, ocko, HelpMine. ( 9 zájemců)
Nikdo z vás, rejpalů se netázal, ostatní měli specifické dotazy, takže dostali diferencované odezvy.
Led se původně neptala, ale psala do vnitřní pošty – najednou se tváří, že ne? viz:
Jak odpověděl ministr Pavel Dobeš…
•Od : led Komu: Dr.Axl Před: 106 dny
zzzzz Jak odpověděl ministr Pavel Dobeš na položené otázky? Doktore, prosím ťa, môžeš sa mi na na môj mail /neverejne/ pochváliť, ako si dopadol na tom ‚neformálnom stretnutí‘? Vieš predsa, že moja druhá prirodzenosť je strašná zvedavosť.Alebo som mala pravdu a išlo o niečo úplne iné? Ďakujem ti. Led
RE: Jak odpověděl ministr Pavel Dobeš…
• Od : Dr.Axl Komu: led Před: 106 dny
Otázku jsem zaregistroval, na odpovědi se pracuje, ale přes den nyní dělám jako projektový asistent v občanském sdružení, tak je času méně.Bylo nás cca 40, každý dostal jen omezený prostor, a témata byla zúže-na na infrastrukturu Prahy a středočeského regionu, takže na dálnici k Ostravě apod. ani nepřišla řeč.
Zbytek jsme mohli poslat do ministrova osobního mailu.
RE: Jak odpověděl ministr Pavel Dobeš…
• Od : led Komu: Dr.Axl Před: 106 dny
Ďakujem, to je práve to, čo ma zaujíma region Stredné Čechy a Praha

led

Pôvodná otázka pred 130 dňami bola verejná a zaujímala viacerých, po polroku snáď by už mohla byť pripravená a zverejnená informácia aj pre ostatných. Veď nešlo o dôvernú informáciu

anonym

Led, nechci vam brat iluze .. , ale jestli baron Prasil tam byl, tak ja jsem i v realu jeho manzelka. !
Ze si na to vubec nasel cas, tam jit. Kdyz je tolik zamestnany.
Hlavne, ze maji v praci pc, ze na nem je nonstop. Nebo mi to pripada, ze je zamestnany vzdy 2 mesice v roce a pak mu daji papapa ..
no, ale ja , po zkusenostech posilani posty .. cekam obsilku s spolu jeste nejmene 2 uzivateli k soudu a porad nic. ☹

  • iv-

anonym

ad vagra, funkce sdílení otázky je regulérní doplněk vnitřní pošty, kde odkaz slouží k avizu na konkrétní polemiku.
Jestliže ty ji používáš k jiným účelům, jako bys říkal "Podle sebe soudím tebe !
Snažím se replikovat korektně, což se vám zjevně nedaří.

vagra

Pro DrAxl***,
sice jsi mě pobavil, ale zase jsi úplně vedle.
Ostatně jako vždy, když si začneš vymýšlet. A to děláš s oblibou a zjevně rád.Měl bys být mystifikátorem. To ti jde.

Ke korektnosti ve tvém podání.
Připomenu ti jen tvé sjednocení dvou uživatelů v jednoho…
Mohl bych to nazvat výmyslem chorého mozku a navrhnout ti psychiatrické vyšetření, které ty, aniž bys měl vzdělání*, s oblibou doporučuješ jiným.
Přesto to neudělám. To jsou totiž vážné věci !
Měl bys mít už dost rozumu a rozhodnout se sám.

K vnitřní poště.
Já, na rozdíl od tebe, vnitřní poštu vůbec nepoužívám. Nepotřebuji, zase na rozdíl od tebe, upozorňovat na své disk. příspěvky. Jednoduše je přidám do diskuze a tím to končí. Nepotřebuji před ostatními něco tajit.Pokud chci něco někomu sdělit, udělám tak v diskuzi.
Já tě chápu, že chceš mít jistotu, aby ty tvé „genialní myšlenky"nezapadly, pro tebe ve zcela fádní diskuzi.
Zřejmě opravdu potřebuješ stále na sebe upozorňovat. Daří se ti to.

Cintáš tady moudrosti, ale sám se podle nich nechováš.

Měl by ses uklidnit a raději se věnovat více svým, jistě bohumilejším, radostnějším a smysluplnějším VIP povinnostem. :)
Bývalý ministr Dobeš, to je pro tebe partie!
Konečně někdo na tvé úrovni .
Toho už ale vyhodili…:)
Nevadí najdeš jiného !

Já se divím, že se stále více lidem, na tvém jednání něco nelíbí! Vždyť ty se upřímně snažíš všem těm nevděčníkům pomáhat !:)
Vůbec ti nevadí, že je to někdy i proti jejich vůli!

A těch, kteří se od tebe „odklonili" stále přibývá…:)

Howgh

(* myslím tím samozřejmě tvé vysokoškolské vzdělání)

fcoop

To jsem zvědavý,kdy tahle otázka kompletně zmizí.
Řekl bych, že chvíli počká, a pak ji smázne,to on umí brilantně.
Nebo naočkuje někoho jiného.Kooperace je kooperace,že?
Kdyby té Partě Hic šlo alespoň z poloviny tak dobře odpovídat,jako jim jde mazat.

anonym

Me napadlo nekolik variant … :

  • ze je Dr. nejaky pribuzny baronaPrasila … a muj … , protoze jak jsem Led nedavno avizovala muj sen – vylezt na Kilimanjaro , tak uz osliky jako nas doprovod neshanejte. :( Staci me vrcholky ani ne ctvrtecni a jsem bez dechu … :( , vzdavam se.

Nebo druha varianta je , ze ten den nejezdilo metro …
P.S. Na odpoved na maily nespolehejte. Ja Dr. uz pred rokem nekolikrat zadala, aby me neposilal pres odpovedi ty jeho ( podle jeho ) super odpovedi. A posila je obcas i dnes. Take jsem se ptala, z jakeho duvodu mi to posila .. to jako asi abych mu dala palecek ? Posila to takhle jak jsme se dozvedela mnoho uzivatelum a palce vetsinou opravdu dostane ( od 3 ) . Ode me ale ne. Ve me to budi opacny efekt.
No , a take mi dodnes neodpovedel.

  • iv-

vagra

Pro -iv-II, barón Prášil? To byl proti němu břídil ! :)
Jistě připustíte, že kdyby Gottfried August Bürger žil v současnosti, jistě by své dílo pojmenoval zcela jinak ! :)

anonym

Myslite Dr. Prasil ? 🙂
Radeji to tady uz ukoncime. On nas nahlasuje pred soudem na nejake UUUOOO , jak jsem se ted nekde docetla u otazky led … Tak abych tam pak nebyla za tytyty – tututu . ! 🙂 -iv-

vagra

  • iv-II, máte pravdu.

Je zbytečné se dále zabývat takovou nesebekritickou personou.

anonym

Schluss, Aus, Ende! Fertig mit diesen Diskussionen.
:) -iv-

vagra

A je je je je!
Tak si tedy náš moralista, karatel a obhájce slušnosti a kodexu, zvyšuje svůj bodový stav! Doporučuje mailem své super odpovědi k ohodnocení!
Proč to dělá, když mu přece o body vůbec nejde!
Vlastně ani nevím, proč se divím. Takové „nestandardní" chování, se dá u „nestandardních vzdělanců"jeho ražení, předpokládat.
Jsem zvědavý, jestli, a hlavně jak to vysvětlí.
Nejpravděpodobnější ale je, že jak je jeho zvykem, se bude tvářit, že se ho to netýká!

anonym

Vagro, nebojte .. ja mu to budu tak dlouho predhazovat , az se " snad " vyjadri. 🙂
On se
ale ze vseho vykrouti . Je jeste sikovnejsi nez ja ..
vsem nam tady vykladal, jak studoval Vs , ale nejak zapomenul podotknout , ze ji nedostudoval. 🙂
A k otazce od Led – ohledne krkavci matky uz s take " zapomnel " vratit.
A to vite, ze jednou napsal, ze vy jste An. ? Nebo An. vy ?? 🙂
Ja jsem blahoprala An. k tomu, ze ona vlastne ty preklepy delala schvalne.Protoze vy nedelate zadny. Tak aby nas zmatla . ! Aby jsme ji na to neprisli !
Ale mame tady noveho Barona Prasila a ten na to prisel.
🙂
Jen bohuzel, kdyz mu dojdou argumenty , tak zaleze a vyleze zase jinde. Do te doby, nez mu i tam ty argumenty zase dojdou. 🙂
Jen slabosi ( uz tu mame i v rode zenskem ) si dovoli jeste na slabsiho. Na slabsiho ale jen v jejich ocich. Ve skutecnosti jsou oni hluboko dole a jen zavistive vzhlizi k tomu, kdo je zde na vrcholu.

  • iv-

vagra

  • iv-II, na takovou blbost, snad tady ani nikdo jiný nemohl přijít. Zřejmě se mu to přihodilo při dalším z jeho záchvatů geniality. A že jich je !

Jeho taktiku jste popsala zcela přesně. Nakonec to už tady ví snad každý.
Jen Vámi zmíněná uživatelka, stále podléhá jeho „kouzlu."
Mám dojem, že je už poslední, která ho ještě bere vážně.
Pokud ovšem – ona, není on! :)

anonym

Jo jo. Je to nase doktorka v suknich. Vsechno znam, vsechno vim ( nejlepe ) a vy blbecci mi muzete cokoliv … jen mi tady nechatujte !!
Podle me oni 2 stahli odpovedi ke dnu.
Posilaji nasi An. kvuli zavislosti na psychiatrii .. , Dr. uz ji na dalku urcil 6 diagnoz ! 🙂
Pritom jsou to jeste vetsi zavislaci nez kdokoliv z nas. A jeste nekdo k tomu kouri a nekdy mi pripada ze i pije .. jinak by takove blbosti snad ani ve strizlivem stavu nemohl nikdy napsat.
( ale koureni a chlast – to neni zavislost , preci ) .. jen ten pocitac .. fuj, fuj, fuj …
oni 2 asi maji svoje tabulky . Od kdy do kdy .. kolik hodin, kolik otazek a odpovedi je zavislost. 🙂
P.S. I ja tady drive blbla s Dr., bavili jsme se tady tim sand vsichni , ale nikdy v tom nebylo nic osobniho. Delali jsme to vazne pro pobaveni nase i snad vase .. jenze pak mi zacal sit do kamaradky a to jsem pak hooodne zla.
Aby clovek ze sebe mohl shodit tu vaznost sveta , musi si vytvorit figuru hlupaka. Jakohlupaka. Protoze ve skutecnosti je takovy jakohlupak ( jakohlupacka ) chytrejsi nez tady nekteri namachrovanci.
Oblibenost svedci za vse .. hvezdicky, palecky , jen at zustavaji … o vsem me vypovidaji.
Hezky chat , ze ? 🙂

  • iv-

led

Tie maily dostávam i ja

anonym

Tak koukam, ze vam ten Dr. tuhle otazku zrovna " prehledl ".
🙂
Ne pribuzny barona Prasila. ! On to bude sam baron. !
Kdyby alespon napsal, ze bylo " narvano " , ze uz se tam nedostal.
Bude to neco podobneho jako s tim super tajnym organizovanym srazen s hooodne uzivateli. -iv-

annas

Iv, ještě nikdy nebylo, aby nějak nebylo.. Jenže
dříve se oceňovala sebekritika, dnes sebechvála.

anonym

To teda fakt říká ta pravá, co se neštítí falešných palců za bezobsažné odpovědi mimo předmět dotazů, viz jeden z mnohých odkazů:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-pokud-je-alespon-nejaka-skola-v-praze-ktera-je-pri-velvyslanectvi-madarska

led

AD Drap, snaď si nemyslíte, že tak vážny človek ako Dr.Axl, by poprel sám seba a dôverihodnosť týchto stránok a znížil sa k chatovaniu kvôli bodom. Fuj, Drape!
:)

Drap

Asi máš pravdu. Zžejmě mi nedošlo, že otázka byla od tak váženého, vševědoucího a uctívaného uživatele.

Sůwa

Drape, škoda že ti sem nemůžu dát bodík. Snad jsi nějak neporuši kodex, nebo něco jiného, může tě taky čekat soudní obsílka. Na to pozor ! 🙂

led

oprava:
K otázke som sa dosť skepticky vyjadrila v diskusii.