jirkamacak

Máte osobní zkušenosti se scientologií?

Člověk na kterém mi záleží chce odjet za scientology do Ameriky. Zatím sem o Scientologické církvi zjistil více negativního. Že ke svému finančnímu zisku, zneužívá snahu se zlepšit a najít štěstí. Tak hledám zkušenosti ostatních. Založil sem kvůli tomu i web http://macak-o-scientologii.web­node.cz
Doplňuji:
Děkuji předem i za odkaz na internet nebo osobu.

Odpovědi
zjentek

„Že ke svému finančnímu zisku, zneužívá snahu se zlepšit a najít štěstí.“ ..tohle ale dělá každá církev a charita. Vznikly jako způsob, jak získat obživu jinak, než vlastníma rukama. Tolik všeobecně k té scientologii.

mojitek

není to nic jiného než sekta,navíc s dost prapodivnou a lživou filozofií.Pryč od nich..