Mirdas

Máte osobní zkušenosti s Amazonem?

Synovec chce u této internetové společnosti pracovat a tak mne zajímá jaké tam zaměstnanci mají podmínky.
Jednoduše klady i zápory, žádné spekulace.
Děkuji.

Nemáte ani nikoho ze svého okolí kdo tam pracuje ?
.

Nejlepší odpověď
setapouch

Pred par dny v ceskych mediich probehla zprava o sikane zamestnancu. Obsahovala udajne vypovedi nekolika zamestnancu potvrzene desitkami jinych zamestnancu. Osobni zkusenost nemam, ale protoze o mne stejne nic nevis, byla by moje vypoved podobne relevantni.

Doplňuji: našel jsem jeden z článků, viz zdroj.

Zdroj: http://ekonomi­ka.idnes.cz/pra­covni-podminky-v-amazonu-jsou-pry-drsne-management-to-odmita-p8b-/eko-zahranicni.as­px?c=A150818_131131_e­ko-zahranicni_rts