Avatar uživatele
Mili @

Máte orientační smysl?

Já jsem strašný zmatkář, na nádraží hodinu hledám správný vlak…
Doplňuji:
Ale mi nepomůže ani mapa v ruce!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? mirlin, Miroslavst, Jahoda, mojitek, anonym před 4887 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Orientační smysl mám, ale taky jsem hledal půl hodiny vlak, pak jsem zjhistil, že jsem nejel vlakem, ale přijel na pionýru :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Já mám orientační nesmysl. S mapou není problém, ale jakmile jsem bez ní nebo nevím, kde jsem, je zle.
Ale s cestováním problém nemám, vlaky, busy nebo letadla hledám naprosto jistě. Jen mi neustále dělá problém, že si pletu anglické departure / arrival. A ne a ne si to zapamatovat. Prokletí cestovatele :oD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

můj orientační smysl je na bodě mrazu,pamatuji si že když jsme se s manželem nastěhovali do současného bydliště a já šla nakoupit po hodině jsem mu volala že jsem u nějakého kostela a nevím kudy se mám vrátit domů,ještě že už v té době existovali mobily,jinak snad bloudím dodnes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Tak hodinu ten správný vlak nehledám, ale ve městě je to už horší. S mapkou v ruce, vykulenýma očima a ptaní se kolemjdoucích se snažím dostat do cíle 😁 Takže bohužel, ale orientační smysl nevlastním ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ani náhodou, ztratit se jsem schopnej kdekoliv; na Máchově jezeře jsem se před cca 15 lety ztratil při orientačním závodě na školním vejletě a stal se tak terčem největší policejní akce v Západních Čechách za tehdy poslední dobu.
Ovšem s nádražími problém nemám. Asi vlakem cestuju tak často, že jsem si již zvykl, a navíc jsou dnes zařízena tak přehledně, že nenajít správný vlak je snad nemožné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

S tým problém nemám. Vždy si vyhliadnem nejaký stavebný nezmysel a ďalej sa orientujem podľa pachu sídlisk. 🙂
V malých obciach centrum=kostol+krčma

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Na to že jsem chlap,tak mám celkem orientační nesmysl ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Orientační smysl mám dobrý,pěšky se dostanu všude,vlak najdu vždycky,ale jak sednu do auta nějak se mi vytrácí.To jsem schopen zabloudit.Asi jsem přejel někde bludný kámen.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek