Mili @

Máte orientační smysl?

Já jsem strašný zmatkář, na nádraží hodinu hledám správný vlak…
Doplňuji:
Ale mi nepomůže ani mapa v ruce!!!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Orientační smysl mám, ale taky jsem hledal půl hodiny vlak, pak jsem zjhistil, že jsem nejel vlakem, ale přijel na pionýru :D

Další odpovědi
Terryle

Já mám orientační nesmysl. S mapou není problém, ale jakmile jsem bez ní nebo nevím, kde jsem, je zle.
Ale s cestováním problém nemám, vlaky, busy nebo letadla hledám naprosto jistě. Jen mi neustále dělá problém, že si pletu anglické departure / arrival. A ne a ne si to zapamatovat. Prokletí cestovatele :oD

anonym

můj orientační smysl je na bodě mrazu,pamatuji si že když jsme se s manželem nastěhovali do současného bydliště a já šla nakoupit po hodině jsem mu volala že jsem u nějakého kostela a nevím kudy se mám vrátit domů,ještě že už v té době existovali mobily,jinak snad bloudím dodnes

Jahoda

Tak hodinu ten správný vlak nehledám, ale ve městě je to už horší. S mapkou v ruce, vykulenýma očima a ptaní se kolemjdoucích se snažím dostat do cíle 😁 Takže bohužel, ale orientační smysl nevlastním ☹

quentos

ani náhodou, ztratit se jsem schopnej kdekoliv; na Máchově jezeře jsem se před cca 15 lety ztratil při orientačním závodě na školním vejletě a stal se tak terčem největší policejní akce v Západních Čechách za tehdy poslední dobu.
Ovšem s nádražími problém nemám. Asi vlakem cestuju tak často, že jsem si již zvykl, a navíc jsou dnes zařízena tak přehledně, že nenajít správný vlak je snad nemožné…

led

S tým problém nemám. Vždy si vyhliadnem nejaký stavebný nezmysel a ďalej sa orientujem podľa pachu sídlisk. 🙂
V malých obciach centrum=kostol+krčma

mojitek

Na to že jsem chlap,tak mám celkem orientační nesmysl ☹

janek66

Orientační smysl mám dobrý,pěšky se dostanu všude,vlak najdu vždycky,ale jak sednu do auta nějak se mi vytrácí.To jsem schopen zabloudit.Asi jsem přejel někde bludný kámen.