BANAN93

Máte oblibenou reklamu – která to je ?

Jestli máte „oblíbenou“ reklamu ,kterou když dávají ,tak vás to ani nenaštve a podíváte se na ní bez přepnutí kanálu.

já mám asi tuhle :D – není to vlezlá – je to příjemná nevtíravá reklama https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ctj-RDbTBMU

Doufám že to neporušuje místní pravidla – jde mi o reklamu jako filmové dílo – né o propagaci produktu

Nejlepší odpověď
cochee

Já taky jako Mc Merkurion, jen jí říkám „žahnutý žuby nahóru“ 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

„…já nemusím,já už ho vidím…“

anonym

nesnáším reklamy v tv. pět reklam za hodinu a super reklamy na únik moči a jiných věcí, během večeře, mě děsí.

NelieM

Nejlepší reklama byla tato https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7MMS0-_6Ayc „Bóbika“ :D

anonym

Nemám rád reklamy,ale vím i že jsou vyjímky.
Pokud se dívám na televizi,kde jsou v pořadu reklamy,tak buďto odcházím anebo přepínám,ale tahle je hezká.

isteron

Celá séria reklám pre Coop Jednota s bačom a valachom.

arachis

Milovala jsem reklamy od T mobilu s Chuckem Norrisem. I jejich letošní na internet jsou boží,mám ráda,když se v reklamě něco děje,ne jen bolí vás za krkem? Kupte si Thermolku. Ovšem mám jednu,kde se sice toho moc neděje,ale mi přijde v tipná a dodnes ji doma používáme . ED DESTILEVÉS. (Je to jen moje zkomolenina)

pucipuci

Oblíbenou snad ani ne. Ale tu na Fidorku – když musíš,tak musíš, používáme dona na dalších 10 způsobů. V poslední době se mi celkem líbí ta na pivo,která začíná nějak takhle. Fousatý chlápek celkem zortrpčele říká něco jako: Co byste chtěli,pivo, které má plnou chuť a blá,blá. Pak poklepe na nějaký barel a řekne: „Tak tady ho máte“.

hadi.ce

Ftefana !!!