Avatar uživatele
BANAN93

Máte oblibenou reklamu – která to je ?

Jestli máte „oblíbenou“ reklamu ,kterou když dávají ,tak vás to ani nenaštve a podíváte se na ní bez přepnutí kanálu.

já mám asi tuhle :D – není to vlezlá – je to příjemná nevtíravá reklama https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ctj-RDbTBMU

Doufám že to neporušuje místní pravidla – jde mi o reklamu jako filmové dílo – né o propagaci produktu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já taky jako Mc Merkurion, jen jí říkám „žahnutý žuby nahóru“ 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?BANAN93 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

„…já nemusím,já už ho vidím…“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

nesnáším reklamy v tv. pět reklam za hodinu a super reklamy na únik moči a jiných věcí, během večeře, mě děsí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Nejlepší reklama byla tato https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7MMS0-_6Ayc „Bóbika“ :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemám rád reklamy,ale vím i že jsou vyjímky.
Pokud se dívám na televizi,kde jsou v pořadu reklamy,tak buďto odcházím anebo přepínám,ale tahle je hezká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Celá séria reklám pre Coop Jednota s bačom a valachom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Milovala jsem reklamy od T mobilu s Chuckem Norrisem. I jejich letošní na internet jsou boží,mám ráda,když se v reklamě něco děje,ne jen bolí vás za krkem? Kupte si Thermolku. Ovšem mám jednu,kde se sice toho moc neděje,ale mi přijde v tipná a dodnes ji doma používáme . ED DESTILEVÉS. (Je to jen moje zkomolenina)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Oblíbenou snad ani ne. Ale tu na Fidorku – když musíš,tak musíš, používáme dona na dalších 10 způsobů. V poslední době se mi celkem líbí ta na pivo,která začíná nějak takhle. Fousatý chlápek celkem zortrpčele říká něco jako: Co byste chtěli,pivo, které má plnou chuť a blá,blá. Pak poklepe na nějaký barel a řekne: „Tak tady ho máte“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hadi.ce

Ftefana !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek