Avatar uživatele
Kelt

Máte oblíbené zvíře v zoologické zahradě?

Když navštívíte zoologickou zahradu, tak někoho zajímají opice, jiného šelmy, slon a jiné. Řekl bych, že každý člověk chce vidět něco konkrétního. Dnes jsou různá zoo upravena na vodní parky, kde je možné sledovat mořské živočichy, někde je safari. Každý by asi odpověděl jinak za sebe, nicméně jsou zvířata, kolem kterých jen projdeme a u jiných se zastavíme. U kterých se zastavíte a která projdete bez zájmu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nikdy nevynechám vlky, bizony a orly.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Radomír.cz

U kterých zůstanu – Hroch, pelikán, klokan, velbloud, koala, žirafa, zebra…
Jen projdu – Opice…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Tak na Sv.kopečku moc zvířectva není,takže když si chci prohlídnout všechny,tak se zastavím u všech,jinak tam nemusím chodit,protože fofrem chodím jen do obchodu a zpátky.
Líbí se mi žirafy,kočkovité šelmy i ptáci,medvě­di,netopýry a toho noční čivavu s velkýma ušima taky nevynechám,(mys­lím,že to je fenek)jsou spolu v pavilonu.Jednou jsem dokonce dostala výra velkého na ruku a mohla jsem se s ním za poplatek vyfotit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Daniel16

Já osobně chodím nejčastěji do plzeňské ZOO, ve které se mi líbí skoro všechna zvířata, ale bez zájmu projdu pavilonem nočních živočichů, kde je stejně tma a člověk nic nevidí a též projdu bez podívání asi u ryb, které jsou třeba v českých rybnících. Nejraději se dívám na africká zvířata, zvláště pak na žirafy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atena11

Tak u mě je to levhart sněžný- ten u ktrého se vždy zatavím. 1 evhartoi v zoo i říkám pacálek protože si se mnou plácá přes sklo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek