Kelt

Máte oblíbené zvíře v zoologické zahradě?

Když navštívíte zoologickou zahradu, tak někoho zajímají opice, jiného šelmy, slon a jiné. Řekl bych, že každý člověk chce vidět něco konkrétního. Dnes jsou různá zoo upravena na vodní parky, kde je možné sledovat mořské živočichy, někde je safari. Každý by asi odpověděl jinak za sebe, nicméně jsou zvířata, kolem kterých jen projdeme a u jiných se zastavíme. U kterých se zastavíte a která projdete bez zájmu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy nevynechám vlky, bizony a orly.

Další odpovědi
Radomír.cz

U kterých zůstanu – Hroch, pelikán, klokan, velbloud, koala, žirafa, zebra…
Jen projdu – Opice…

iceT

Tak na Sv.kopečku moc zvířectva není,takže když si chci prohlídnout všechny,tak se zastavím u všech,jinak tam nemusím chodit,protože fofrem chodím jen do obchodu a zpátky.
Líbí se mi žirafy,kočkovité šelmy i ptáci,medvě­di,netopýry a toho noční čivavu s velkýma ušima taky nevynechám,(mys­lím,že to je fenek)jsou spolu v pavilonu.Jednou jsem dokonce dostala výra velkého na ruku a mohla jsem se s ním za poplatek vyfotit.

Daniel16

Já osobně chodím nejčastěji do plzeňské ZOO, ve které se mi líbí skoro všechna zvířata, ale bez zájmu projdu pavilonem nočních živočichů, kde je stejně tma a člověk nic nevidí a též projdu bez podívání asi u ryb, které jsou třeba v českých rybnících. Nejraději se dívám na africká zvířata, zvláště pak na žirafy.

atena11

Tak u mě je to levhart sněžný- ten u ktrého se vždy zatavím. 1 evhartoi v zoo i říkám pacálek protože si se mnou plácá přes sklo