hapiky

Máte občas touhu dělat věci lépe než je samotný originál? Už se Vám to někdy povedlo?

Či snad raději stvořit svůj originál?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já to dělám velmi často. Pravidelně zjišťuju, že některé internetové recepty na dobrou baštu stojí za h…, tak dám průchod vlastní improvizaci.

Další odpovědi
ivzez

Spíš než touhou bych to navala potřebou.

Potřebu dělat věci lépe než originál mám
poměrně často a téměř vždy uspěju.

iceT

Ano, můj vlastní obal na tablet drží už tři roky, inspiraci jsem našla na netu.