tomísek

MÁTE NIKDO ZKUŠENOSTI S PROMODRÁVÁNÍM KONČETIN??

Dobrý den mám 2 měsíčního syna ,když ho držím,chovám promodrávaj mu nožičky..hodně zmramorovatí a PAK PROMODRAVAJ..KDYŽ HO POLOŽÍM ZMIZÍ TO..MÁTE S TÍM NĚKDO SKUŠENOSTI??MÁ VŠECHNY VYŠETŘENÍ JAK SRDÍČKA TAK BYL NA MAGNETICKÉ RESONANCI..VŠE MÁ V POŘÁDKU..DĚKUJI ZA ODPOVĚDI..JO I RUČIČKY PROMODRÁVAJ..

Nejlepší odpověď
arygnoc

tipoval by som to na srdečnú vadu – nevyvinutá prepážka medzi komorami, okysličená krv sa zmiešava s okysličenou.

určite treba trvať na vyšetrení srdca a to najmä v stave, kedy „modrá“, pretože tá prepážky sa môže chovať ako chlopňa (v kľudovom stave sú komory oddelené a preto defekt nie je poznateľný, preto treba urobiť diagnostiku i pri modraní).

proste si musíte u lekára „dupnúť“ a neuspokojiť sa s konštatovaním, že je všetko v poriadku.

Další odpovědi
Jsemtady

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ycpTHgQSjsk

HHE? to co hledáte je asi okolo 46minuty videa ale koukněte na celé video.
Náhodou jsem na to narazil a vzpomněl si na vaši otázku.