Máte někoho z místních uživatelů i v přátelích na facebooku?

Nemám na mysli rodinné příslušníky a uživatele stejné IP adresy. Prostě zda jste k někomu pojali takové sympatie a důvěru, že jste si přáteli
na facebooku?

Nejlepší odpověď
www

VNemám rád FB, takže ne. Jestli někoho odsud mám někde v přátelích, skutečně nevím. Odpovědi jsou pro mne jen okrajovou záležitostí. Pouze jednoho uživatele asi budu znát alespoň z jeho prací, jist si ale nejsem. Oběma mám to to takhle vyhovuje 😁.

Další odpovědi
quentos

ano, a ne jen jednoho…

Bedy

Na Facebooku se přátelím pouze s lidmi, se kterými se osobně znám. A odsud tu tedy nikoho nemám, přesto že je tu řada fajn lidí.

badisko

nemam facebook ..ale na skype ano..

huxa

Ano, už neznám nick uživatele, nicméně potřeboval s něčím poradit a nechtěl jsem mu psat přes zdejší poštu ;)