jirka F

Máte někdy tak hezké sny, že byste se nejraději vzbudili až v poledne?

Zdá se vám tak hezký sen, že byste spali až do pravého poledne? Byl někdy pro vás nějaký sen tak výjimečný, že jste se nechtěli probudit nebo jste chtěli spát hodně dlouho?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, některé sny jsou fakt hezké. Ale vždycky se najde nějaký blbec nebo něco, co mě probudí.

Další odpovědi
Justin1

Obvykle ne. Když mi někdo přeje hezké sny, tak vím, že to se mnou myslí dobře, ale probuzení z hezkého snu do méně hezké reality až tak příjemné není, takže jako nejlepší možnost se mi jeví mít nějaké neutrální sny nebo nemít žádné.

Gonfaloniér

Popravdě si už pár let vůbec žádné sny nepamatuji. Nevím čím to je. Dřív jsem si pamatoval hezké i hnusné sny. Několik za je du noc, ale posledních pár let skoro vůbec nic.

Lurius

Se sny je to jako s televizí u rodičů, každých pár minut se přepne na jiný děj, v dětství jsem měl spoustu snů na pokračování, teď už se jen vracím na místa která jsem ve snech vytvořil, jen dříve mě v těch snech děsila monstra, teď to jsou lidi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.