Avatar uživatele
anonym

Máte někdy sto chutí odpovědět na nějaké hovězí otázky?

Některé jsou jak od chovanců spec. ústavu.
Pak ale mávnete rukou.
Nikdo není dokonalý.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Dmitrij, nabubindes, elektrikář, BIGFOOT před 4960 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

bubco,skvěle jste mě naladil,rozhodla jsem se vyrovnat stádu a vložit pár hovězích otázek,,,sice si připadám jako retard,ale na druhou stranu musím přiznat,že mě to velice pobavilo…
Doplňuji:
No a co se týče otázky,kdy využít,nebo nevyužít zdroj z internetu. Já také někdy dám odkaz a použiji to co se píše na internetu a jen proto,aby se dotyčný ujistil sám,že mu tady nemelu žádné bláboly a také proto,aby se sám podíval a pročetl danou problematiku důkladně. Mockrát jsem si jista svojí odpovědí,ale přesto se na netu ujistím o správnosti,no a když už tam jsem,tak hodím rovnou i zdroj,,,,,,je to taková podpora mé myšlenky,,,,nebo také proto,že ne vždy mě napadají ta správná slova..

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Právě před chvílí jsem odpověděla Kropítce na otázky.

Ale pracně jsem musela své odpovědi vyhledat na internetu, ale zřejmě jsem i porušila pravidla Odpovědí tím, že jsem zapomněla uvést zdroj. Jen se omlouvám, že jsem svou odpověď napsala spisovně.

Máte pravdu, nikdo není dokonalý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

A které jsou ty hovězí?
Buď odpovím nebo ne. Je to na mě. Nijak zvlášť to neřeším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

no, že je někdo jaký je a místo aby napsal „stupiditu“ co hledá do vyhledavače napíše to jako otázku, to je jedna věc mně spíš vadí to přepisování, kopírování a dokonalost některých odpovědí. někteří to berou jako soutěž v dokonalosti, možná je to jejich jedinné vítězství v životě, vadí mi ta neosobnost nic nedá ze sebe, jen se schovává za to co vyhledal rychleji než ten druhý. je to dost srozumitelné?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

NABUBINDES MÁ 100% PRAVDU. TO MĚ TAKY ŠTVE, ŽE NĚKDO POŘÁD HLEDÁ A VYHLEDÁVÁ OTÁZKY A ODPOVĚDI PŘES WIKIPEDII A TAK RŮZNĚ.JE TO POTOM JAK VE ŠKOLE A JEŠTĚ S OPISOVÁNÍM, VE ŠKOLE BY ZA TO TI DOTYČNÍ DOSTALI PĚTKU A TADY JIM LIDI JEŠTĚ SKÁČOU NA ŠPEK A MOŽNÁ JE I NĚKTEŘÍ OBDIVUJÍ ZA JEJICH TAK LEHCE ZÍSKANÉ VĚDOMOSTI.NO,CHYT­ROST DNESKA NEJSOU ŽÁDNÝ ČÁRY.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

BIGFOOT a umíš nějak zdůvodnit proč by se nesmělo nebo nesmí opisovat? Nezastávám zastaralé školní názory že opisovat se nesmí. Jestli je to tak jak jsi to slyšel od učitelek, pak nemá smysl něco se učit.

před 4960 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek