Avatar uživatele
Kepler

Máte někdy chuť dát někomu do řepy?

Když tak, při jakých příležitostech a bez ohledu na vlastní dispozice.

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, briketka10, gagaga, marci1, Altair-AC před 2509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Mému sousedovi, když ji má jak „z praku“ 😁

Někdy zase malý cikánce, když je drzá, ale to
bych si naběhla, protože by ji bránil další houf.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Násilí nevyhledávám,ale adeptů by se našlo hodně.Pár facek by potřeboval třeba jeden redaktor ČR,který by přál naší zemi válku.To napsal veřejně v souvislosti s nepřijímáním islámských přivandrovalců!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Jo, mám. Každý rok v létě po příjezdu na chalupu. Typická závistivá, pomlouvačná vesnice, která nenechá na nikom nit suchou a kde je několik krutých, jedovatých a primitivních blbečků, kteří by zasloužili pěstí každé ráno po vzbuzení, aby se jim trochu rozbřesklo a uvědomili si, co znamená slovo slušnost a úcta ke druhému.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Určitě několika personalistům, potom těm, kteří jsou na druhé straně telefonu při určitých hovorech apod.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Občas mě někdy někdo něčím naštve, ale „až tak“, abych to chtěl kompenzovat fyzickým napadením, mě nikdo zatím „nevytočil“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne, přes držky dávám vyloženě s nechutí, ale o to častěji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Přej a bude ti přáno. Pomalu se odhaluješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Chuť občas mám, ale dnes už si jí nechám zajít. V mládí jsem byl divočejší, pár ran jsem rozdal, dost jsem jich pochopitelně i dostal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: skvělý přístup!

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

pusinko, to taky znám. Podle jisté menšiny jsem ožrala, bývalý spolupracovník STB, zloděj, nasekal jsem spoustu dětí o které se nestarám, týral jsem vlastní děti i manželku a jel jsem v překupování a distribuci drog. Jo a naposledy, že můj inženýrský diplom je koupený. Zajímavé je, že vždy šlo o místní drbny, které ani kolikrát přesně nevěděly jak se jmenuju 🙂

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

mosoj: starcům s počátkem Alzheimra bych nikdy neublížil, dokonce bych ti rád pomohl, ale nemůžu. Jsi moc konfliktní a neumíš si to přiznat. Už dávno ses odhalil: zlý nenávistný dědek, který aspoň maže příspěvky, že.

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Ten který je: jj, taky jsem ten článek četla. Ten blb to nemůže mát v hlavě v pořádku.

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Bohužel pusinko,takových šílenců je více.:-(

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

On to nemusí být zrovna šílenec, na to stačí obyčejný blb…

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

A že těch blbů tady máme požehnaně…:-) Každý jen mele to své přesvědčení…

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek