Kepler

Máte někdy chuť dát někomu do řepy?

Když tak, při jakých příležitostech a bez ohledu na vlastní dispozice.

Nejlepší odpověď
briketka10

Mému sousedovi, když ji má jak „z praku“ 😁

Někdy zase malý cikánce, když je drzá, ale to
bych si naběhla, protože by ji bránil další houf.

Další odpovědi
ten který je

Násilí nevyhledávám,ale adeptů by se našlo hodně.Pár facek by potřeboval třeba jeden redaktor ČR,který by přál naší zemi válku.To napsal veřejně v souvislosti s nepřijímáním islámských přivandrovalců!

pusinka50

Jo, mám. Každý rok v létě po příjezdu na chalupu. Typická závistivá, pomlouvačná vesnice, která nenechá na nikom nit suchou a kde je několik krutých, jedovatých a primitivních blbečků, kteří by zasloužili pěstí každé ráno po vzbuzení, aby se jim trochu rozbřesklo a uvědomili si, co znamená slovo slušnost a úcta ke druhému.

Kelt

Určitě několika personalistům, potom těm, kteří jsou na druhé straně telefonu při určitých hovorech apod.

Jiří Bohumil

Občas mě někdy někdo něčím naštve, ale „až tak“, abych to chtěl kompenzovat fyzickým napadením, mě nikdo zatím „nevytočil“.

zjentek

Ne, přes držky dávám vyloženě s nechutí, ale o to častěji!

mosoj

Přej a bude ti přáno. Pomalu se odhaluješ.

Klaproth

Chuť občas mám, ale dnes už si jí nechám zajít. V mládí jsem byl divočejší, pár ran jsem rozdal, dost jsem jich pochopitelně i dostal.

Kepler

zjentek: skvělý přístup!

Kepler

pusinko, to taky znám. Podle jisté menšiny jsem ožrala, bývalý spolupracovník STB, zloděj, nasekal jsem spoustu dětí o které se nestarám, týral jsem vlastní děti i manželku a jel jsem v překupování a distribuci drog. Jo a naposledy, že můj inženýrský diplom je koupený. Zajímavé je, že vždy šlo o místní drbny, které ani kolikrát přesně nevěděly jak se jmenuju 🙂

Kepler

mosoj: starcům s počátkem Alzheimra bych nikdy neublížil, dokonce bych ti rád pomohl, ale nemůžu. Jsi moc konfliktní a neumíš si to přiznat. Už dávno ses odhalil: zlý nenávistný dědek, který aspoň maže příspěvky, že.

pusinka50

Ten který je: jj, taky jsem ten článek četla. Ten blb to nemůže mát v hlavě v pořádku.

ten který je

Bohužel pusinko,takových šílenců je více.:-(

Kepler

On to nemusí být zrovna šílenec, na to stačí obyčejný blb…

pusinka50

A že těch blbů tady máme požehnaně…:-) Každý jen mele to své přesvědčení…