pn65

Máte někdo zkušenosti, že jste hlášení na úřadě, ale exekutor přišel na vaše přechodné bydliště?

Funguje toto přihlášení na úřadě v praxi?

Nejlepší odpověď
Dochy

zkušenosti nemám, ale exekutor (pokud jste v exekuci) může jít kamkoli, kde může předpokládat, kde jsou vaše věci vhodné k zabavení.

Další odpovědi
Drap

Zkušenost nemám, ale vím že je to celkem běžná praxe. Exekutor může využít všech dostupných prostředků, aby zjistil kde všude máš nějaký majetek.

briketka10

„přechodné bydliště“ zákon nezná a není tudíž možné nutit občana ČR k jeho sdělení.
http://bezplat­napravniporad­na.cz/online-zdarma/componen­t/content/arti­cle/15571-trvale-bydliste-trvaly-pobyt-zmena-odhlaseni-zruseni-informace.html
Doplňuji:
takže zatloukat zatloukat zatloukat !!

jirkajirka

Šikovný exekutor si Vás časem najde.Jedná se i částečně o jeho peníze.

AndreiRanger

Velký bratr vás sleduje, pokud nahlásíte přechdodné bydliště na ÚP, exekutor ho odtud může získat… Zlaté pravidlo je, kdo nic neví – nepoví.