Gestas

Máte někdo zkušenosti se studentskou kolejí „Na Větrníku“?

Nejlepší odpověď
Kepler

Za svých studentských let jsem tam byl párkrát na návštěvě, ale to už je dávno. Ve své době celkem slušná kolej, i když tak trochu z ruky.

Další odpovědi
annas

Když jsem jezdili se studenty 4. ročníků na exkurzi do Prahy, vždy jsem tam přespávali.

Na Větrníku je několik budov, nevím, zda jsem všechny stejně vybavené, my spali vždy v jedné.

V přízemí byly pokoje pro více osob, v poschodí pak dvoulůžkové pokoje bez sociálního zařízení. Jinak samozřejmě sprchy společné.

Příjet se dá na koleje z různých stran, ale nám nejlépe vyhovovala zastávka Bílá Hora a pěšky to bylo kousek. Někdy jsem sešli dolů kolem Břevnovského kláštera a nastoupili na tramvaj.

Je pravda, že je to několik roků, takže jsem vám vyhledala novější informacii, ale i ta také není nejnovější.

https://www.i­zun.eu/out-of-czu/jak-se-zije-na-vetrniku

Emefej

Za studentských dob jsem tam několikrát byl na nějaké studenstké společensko-kulturní akci (na chlastačce). Moc si toho nepamatuji.