Máte někdo zkušenosti se sádlem na léčbu kožních onemocnění? A co vhodnost u vyrážky intimních partií?

Nejlepší odpověď
Drap

Sádlo určitě neuškodí a v mnoha případech pomáhá. Nelze však spoléhat na jeho stoprocentní účinky.

Další odpovědi
da ny

Sádlo opravdu neuškodí.
Babičky a prababičky jej používaly spíše při léčbě průdušek a na chlebu..
Je skvělým masťovým základem + bylinky..
Na kůži se slušně osvědčuje také použití olivového oleje, konopné masti, měsíčkové atp.
Pokud neznáte přesnou příčinu vyrážky (ekzém, opruzeniny – Infadolan, potničky aj.) v intimních partiích, poptala bych se též v lékárně nebo lékaře.
http://www.rez­nictvijanus.cz/in­formace/sadlo-lek-nasich-babicek/7

anonym

Na to se nikdy spolehnout nemůžeš,že sádlo vše vyřeší.

mosoj

Sádlo je dobré na chleba.