Anonym...

Máte někdo zkušenosti s pedagogickou školou v Litomyšli? Konkrétně s pedagogickým lyceem a s domovem pro mládež?

Dojížděla bych do školy přes 2h,tak uvažuji nad internátem, ale mám z toho docela strach, protože každý intr je jiný a neznám nikoho odsud, tak vás prosím jestli někdo máte zkušenosti se školou a ubytováním, tak napište… Střední škola pedagogická v Litomyšli… Děkuji..

Odpovědi
Kryšpín

Byl jsem tam s příbuznou všechno super, včetně nádherné Litomyšle. Dvoulůžkové pokoje, moderní nábytek, koupelna, 3 klubovny, piáno, kinosál, místnosti pro hud. fandy, aparatura, kytary, fitnes, tenis, košíková flortbal a.t.d.