Sary576

Máte někdo zkušenosti s uzavíráním životního pojištění jako student u KB?

Zajímalo by mě, jaké by bylo tak nejlepší a jaké finance by to obnášelo…děkuji

Nejlepší odpověď
petra15

Ruce pryc od takového nápadu. Zivotní pojistení? To bývávalo…:-) A jinak jestli chces, tak tu tisícovku mesícne muzes posílat me, a hlavne ve stovkách a s peknou gumickou pres ten balícek–ta se mi hodí do vlasu a ten papír do kamen na zátop…a za 40 let si pak prijd pro tu „výhru“…:-)-----(tak to s tebou udelaji)

Další odpovědi
anonym

Petra15 to píše jen ´přibližně přesně´ – peníze můžeš vyhazovat mnohem elegantněji, než placením životního pojištění – třeba si tak jednou za měsíc zajdi na ´jedno´, dej si patnáct, cestou domů ztrať botu, novou bundu a telefon – a pořád na tom budeš finančně lépe…
😁
Proč se chceš takto ´pojistit´, na jaká rizika a kolik (cca) si můžeš dovolit platit? – doplň.
A rozhodně ti tady někdo nabídne mnohem lepší variantu – pojištění i spoření/inves­tování.
😉

Jindra B

Ale no tak Petro. Bývávalo? Proč ten minulý čas? Co je na životním pojištění špatně? Životní pojištění by mělo být základem každého osobního finančního plánu. Nebo raději až se Vám něco stane, budete volat Novu a doufat, že Vám uspořádají sbírku na podporu? Otázkou není jestli, nýbrž jak ji nastavit. Každopádně zásadně v něm nespořit!
Sáro, obnášelo by to 300+…opravdu záleží na tom, co si mžeš dovolit a co vše tam chceš mít.