SpeedyCZ

Máte někdo zkušenosti s tabletem GoClever R76.2?

Vlastníte ho, nebo snad někoho znáte? Jaké máte zkušenosti? Je to krám a nebo je to dost dobrý, cena/výkon optimální?…
Doplňuji:
Pane Bedy, kritizovat umí každý, co třeba kladná kritika? Já tento tablet vlastním, Android 4.1 na něm frčí jak blesk, utáhne náročné 3D hry jako GTA, Dead trigger, Shadowgun nebo Dead space, vůbec se neseká (maximálně pokud se právě nastartuje) ale štve mě výdrž baterie…

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle je opravdu mizerný tablet, je to spíš takové drahé zrcátko.
Je to vyloženě ošizené všude tam, kde to jen jde, výkon to má opravdu minimální – opravdu sotva to utáhne ten Android, tablet se seká, je pomalý.

Prostě zbytečně vyhozené 2000 z okna.

Pokud chcete opravdu nějaký aspoň trošičku solidnější tablet, tak od 5000Kč nahoru. Jinak to opravdu v drtivé většině případů nemá cenu, pokud nechcete hračku, která Vás bude stát akorát nervy a vydrží Vám sotva do konce záruční doby, když to lehce nadsadím…

Další odpovědi
MonkeyKing

GoClever a Android je to nejhorší v tech. světě!! Tablet mám podobný a seká se, Wi-Fi nelze připojit a padá mi!