SpeedyCZ

Máte někdo zkušenosti s tabletem GoClever R75?

Vlastníte ho, nebo snad někoho znáte? Jaké máte zkušenosti? Je to krám a nebo je to dost dobrý, cena/výkon optimální?…
Doplňuji:
Já jsem četl na spoustě webech že „tento tablet je v cenové relaci velice dobrý, lepší se dá sehnat ztěží“. Také jsem četl že „zas tak pomalý“ není, že je docela rychlý a stabilní… Mám přítele který má GoClever Tab R7500 (stejný… skoro) a zkoušel jsem ho a je rychlý jak blázen a to je tam starší procesor! Tak nevím…

Nejlepší odpověď
SengSS

Poměr cena/výkon , je ideální , lepší tablet za stejnou ba ani vzdálenou cenu neseženete …

Další odpovědi
Bedy

To je laciná mizérie. Má jen 512MB RAM a jednojádrový 1GHz procesor – na Android nic moc. Od tabletu bych určitě žádný zázrak nečekal, vlivem používáním se rychle zpomalí, začne se sekat. To je běžné u těchto levných tabletů.
Na drouhou stranu – za tuhle cenu se dají pořídit i mnohem horší tablety.

Když chcete opravdu tablet, který Vám aspoň nějakou dobu vydrží, tak si připravte nějakých 4–5 tisíc. Pod tuhle částku to nemá cenu vůbec kupovat. Tyhle tablety sotva vydrží do konce záruční doby.

huxa

je to levný kšunt, co si budeme namlouvat… nemá IPS displej, takže na něm nejde skoro nic vidět.