ReHu

Máte někdo zkušenosti s rostlinou Trifid?

Doplňuji:
Skvělá knížka, co?
A Noc trifidů jste četli? Je stejně tak dobrá? Stojí za koupi a přečtení?

Nejlepší odpověď
Neonka

To je ta rostlina, jak se v dospělosti dokáže přemisťovat a svými žahadly oslepuje lidi ? 🙂
V knize – John Wyndham – Den Trifidů

Další odpovědi
iceT

Pouze z knihy a z filmu.
Doplňuji:
Knížka byla skvělá,tedy Den triffidů.Nedávno jsem zkoukla i film z roku 2009 a nebyl špatný,ty starší verze jsem neviděla.

hanulka11

je fiktivní rostlina
Označení „trifid“ je v současné době s určitou nadsázkou slangově používáno pro některé invazní rostliny, zejména jestliže ohrožují lidské zdraví; nejčastěji jde o bolševník velkolepý

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tri­fid

tom004

Den Trifidů i jeho přirovnání k bolševníku nemá chybu.

poa.li

Podle té knihy bych o zkušenost s ní ani příliž nestál.. Tu noc trifidů si přečtu..
Dík za tip.