Avatar uživatele
quentos

Máte někdo zkušenosti s roamingem? Vyplatí se na jednu cestu do zahraničí?

… a co ta sranda obyčejně stojí? (Jsem u T-Mobile.) Dík
Doplňuji:
Butani: no to právě nevím, jestli to je zadarmo ;{)> proto se radši ptám, nikdy jsem ho nepotřeboval

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? skorcovaz, elektrikář, dědapetr, anonym před 4727 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fidel

Aktivace roamingu je všude zdarma, platíš jen za odchozí hovory. U t-m nabízí tarif cestovatel, kde zaplatíš cca 40 kč a pak platíš jen 4 Kč (?) za minutu – tohle se nevyplatí. Chtěj aktivovat happy roaming (je zdarma) a minuta tě vyjde na cca 30 Kč a sms/mms kolem 8 kč. Je to užitečné na občasné zavolání.

http://www.t-mobile.cz/web/cz/r­esidential/ta­rify-a-ceny/roaming-volani-v-zahranici
Doplňuji:
chtěl jsem jenom doplnit, že když v létě volám domů z jižní evropy, tak mě to nestojí víc než 15 Kč/minuta.

Upravil/a: Fidel

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Urcite byt i v zahranici " mobilni ". Pozor ale na to , ze se plati i prichozi hovory !! Sms stoji kolem 4 kc – odeslane , prichozi nic a hovor – volani ze zahranici kolem 10 kc za min. a prichozi kolem 4 kc. Ale na tel. lince bezplatne 603603603 budou informace , nebo na internetu. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

bez roamingu vám telefon v zahraničí vůbec nebude fungovat… a vzhledem k tomu, že aktivace je zdarma, není co řešit
jen si pečlivě zkontrolujte nabízené tarify – v zahraničí se stále ještě platí i příchozí hovory, abyste pak nebyl nepříjemně překvapený

… jo mám to tady líp číst :) -iv- už to dávno napsala …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek