quentos

Máte někdo zkušenosti s roamingem? Vyplatí se na jednu cestu do zahraničí?

… a co ta sranda obyčejně stojí? (Jsem u T-Mobile.) Dík
Doplňuji:
Butani: no to právě nevím, jestli to je zadarmo ;{)> proto se radši ptám, nikdy jsem ho nepotřeboval

Nejlepší odpověď
Fidel

Aktivace roamingu je všude zdarma, platíš jen za odchozí hovory. U t-m nabízí tarif cestovatel, kde zaplatíš cca 40 kč a pak platíš jen 4 Kč (?) za minutu – tohle se nevyplatí. Chtěj aktivovat happy roaming (je zdarma) a minuta tě vyjde na cca 30 Kč a sms/mms kolem 8 kč. Je to užitečné na občasné zavolání.

http://www.t-mobile.cz/web/cz/r­esidential/ta­rify-a-ceny/roaming-volani-v-zahranici
Doplňuji:
chtěl jsem jenom doplnit, že když v létě volám domů z jižní evropy, tak mě to nestojí víc než 15 Kč/minuta.

Další odpovědi
anonym

Urcite byt i v zahranici " mobilni ". Pozor ale na to , ze se plati i prichozi hovory !! Sms stoji kolem 4 kc – odeslane , prichozi nic a hovor – volani ze zahranici kolem 10 kc za min. a prichozi kolem 4 kc. Ale na tel. lince bezplatne 603603603 budou informace , nebo na internetu. -iv-

pokazdejinak

bez roamingu vám telefon v zahraničí vůbec nebude fungovat… a vzhledem k tomu, že aktivace je zdarma, není co řešit
jen si pečlivě zkontrolujte nabízené tarify – v zahraničí se stále ještě platí i příchozí hovory, abyste pak nebyl nepříjemně překvapený

… jo mám to tady líp číst :) -iv- už to dávno napsala …