Máte někdo zkušenosti s produkty firmy Missiva? S kterými a jaké?

Používáte kromě přípravků pro zdraví i výrobky na praní, čištění a jiné? Zajímaly by mne osobní zkušenosti.
Doplňuji:
Ad Hanulka- i tady se najde ve vyhledávači pár odpovědí, jenže nic moc (celkem 3). Proto bych ráda zjistila, kdo s tím má zkušenosti, jestli ty produkty fungují, nebo naopak je to zase jenom řada výrobků, které mají tahat z kapes peníze. Na první pohled to vypadá dobře. Je otázka, co ty další pohledy.

Nejlepší odpověď
hanulka11

nikdy jsem o té firmě ani výrobcích neslyšela
Doplňuji:
já mám vyzkoušené ty ,které běžně koupím tak po jiných nepátrám- myslím, že to je jen strategie firem nalákat lidi na něco nového – jiné balení -jiné názvy
to jen můj názor a pohled na věc

Další odpovědi
venkovan

S majitele společnosti jsem se potkal asi okolo roku 1996 (myslím, že byla jednou z prvních firem ve svém oboru co dostala ekologicky šetrný výrobek). Pokud je stále na trhu, tak zřejmě její výrobky jsou funkční a lidi si je proto kupují.
Víc bych vsadil na to, že je to česká firma která nemá tak velké ekonomické zázemí aby si udělala takovou reklamu jako zahraniční výrobci. Takže je v celku neznámá.
Takže proč to jednou nezkusit. Základem je správná koncentrace – takže dávkovat podle návodu.
Doma jsem to neprosadil, u nás se pere v klasice.

anonym

Ad venkovan – díky moc za názor, hodně mi pomohl. Nabídka se mi dostala do rukou čirou náhodou a zdála se mi rozumná. Něco jsem již vyzkoušela – Sněhurku, a ta opravdu funguje. Takže teď vyzkouším, co nabízejí dál.