Mucillinka

Máte někdo zkušenosti s probiotickými tampony?

Používá některá z vás probiotické tampony nebo raději nějaké krémy či gely?

Nejlepší odpověď
anonym

No, no , no – Arygnoc ! Budte rad , ze nevite , co to jsou problemi " s pipkou ". !
Zkusenost nemam , vyzkousejte pri potizich a uvidite , jestli problemy zmizi. Poradit pri malinkych potizich muzou i v lekarne. 🙂 -iv-
Doplňuji:
Arygnoc – :-OOO ))

Další odpovědi
arygnoc

já myslel, že tyto tampony se používají při menstruaci.

mé představy o této potřebě se ne vcelku slučují s nějakými krémy a gely.

co takhle sprcha?

  • iv-:

víte vy, kolik ja měl (mám) problémů s pipkama?

by jste se divila.

:))