MickyMouse

Máte někdo zkušenosti s přípravkem Wurm-ex?

Dobrý den, chci se zeptat zda máte někdo zkušenosti s přípravkem Wurm-ex? Docela mě to zajímá, protože moje známá měla teď nějaké problémy s parazity.. řešila to docela obtížně a tak bych se do této situace nerada dostala. Chci tomu nějak předejít, ale nevím jak. Četla jsem o odčervení organismu a všude jsem se dočetla právě o wurm-exu. Nechci ale jít do něčeho, co vůbec neznám. Prosím poraďte.

Odpovědi
hanny 2

Klidně bych to vyzkoušela,však to nestojí všechny peníze – na internetu najdete zkušenosti uživatelů.Já mám dobrou zkušenost s přípravkem Dr.Jukla – http://www.ju­kl.cz/protipa­razitalni-balicek/d-70716/

Cestu k doktorům bych si ušetřila – oni se tou parazitologií moc nezabývají – doporučuji přečíst – http://leva-net.webnode.cz/pro­ducts/desatero-mudr-lukese-z-boskovic/
 – zvlášť to o parazitech.

gecco

Daleko lepší, je, když

  1. se odčervíš přirozeně (kořeněným jídlem), než nějakou ´podivnou´ meducínou
  2. máš-li problémy, svěříš se (se vzorkem stolice) doktorovi

___
Máš recht – do tohodle „wurm-ex“ bych nešel.
;-DD

Háďátko

Zdravím, já už s ním drobnou zkušenost mám. Brala jsem ho pouze jednou, protože jsem se o něm dozvěděla teprve nedávno. Nicméně mám dva pejsky, takže si myslím, že situace to celkem vyžaduje. Jsem s tímto přípravkem spokojená, a navíc jsem i vitálnější a mám více energie.

valesulttte

Vermox funguje, uziva se jednorazove 1 tableta nebo 5 ml sirupu na roupy, opakovat po 2–4 tydnech. Na skrkavky 1 tableta rano a 1 vecer po dobu 3 dnu. Je hodne silny, tak opatrne, je lepsi si ho vzit o vikendu nebo ve volnem dni, muze po nem dost bolet zaludek, muzete byt hodne ospale. Je dobre ho vzit bud nalacno nebo tesne pred spanim. Vermox bez předpisu – https://euheal­th24.com/cs/drug­/vermox

gecco

Hanny 2 → to směšuješ naprosto nesouvisející věci…
😉
Wurm-ex a i ten přípravek Dr.Jukla jsou přípravky proti střevním parazitů…
Ne proti svalovcům, motolicím – proti těm prostě nefungují…
😉
A na střevní parazity (´červíky´) u dospělých naprosto stačí jejich běžně kořeněná strava (třeba vynikající je chillie nebo česnek) – proto se běžně odčervují jen děti, které přecejen obvykle koření jedí výrazně méně, než dospělí…

hanny 2

Aha,tak to se omlouvám!

gecco

To nemusíš – já jen, že spousta lidí ´hupsne´ na takovýto ´špek´ a v dobré víře v zázrak jen ve lepším případě zbytečně vyhazuje peníze (v tom horším pojídá kdovíco s kdovíjakými účinky – ty marketingové šplechty nezaručují ani neškodnost pro člověka).
😉