Máte někdo zkušenosti s převodem peněz ze a do zahraničí z vlastního účtu ?

Pokud mi ze zahraničního(sou­kromého)účtu přepošlou určitou částku,platím za to nějaký zvýšený poplatek?

Nejlepší odpověď
johana 56

Za převod peněz ze slovenského(sou­kromého) účtu na můj jsem platila 220 Kč,odesílající 6,5 €.Poplatky jsou asi rozdílné,podle bank.
Rodina zjistila,že se jim takové nákupy u nás dosti prodraží,už jetdí jen s mez.platební kartou.

Další odpovědi
Johny_r

To záleží na sazebníku Vaší banky. Určitě ho najdete na stránkách. Čekal bych, že to bude stát nemalé peníze, ale třeba se pletu. Vím, že poslat z korunového účtu platbu v eurech do jiné země EU stojí několik set Kč.