Zehy

Máte někdo zkušenosti s prací realitního makléře?

Jaký je takový denní režim? Jak scháním nové byty, zákazníky?
Vydělám si určitě měsíčně vždy takovejch 25 000 Kč ?

Nejlepší odpověď
Salvaje

Můj přítel dělal makléře. Žádné školení si neplatil a zakázky dostávali. Měl je „jen“ prodat. Ale i tak jsou provize z prodaného. Takže prvně musíš investovat – telefonování, ježdění, inzerce… A pak MOŽNÁ něco vyděláš. Až něco prodáš… Ale není to jednoduché…

Další odpovědi
tom004

Začal jste trochu od konce. Nejdříve musíte u nějaké real. kanceláře projít kurzem (10 – 20 000,– Kč). Tam se dozvíte základy a postupy práce. I další pracovní postupy se většinou odvíjí podle vyzkoušených postupů. Odměna (provize),jsou závislé na pozici,proško­lení,počtu uzavřených smluv,prodejnosti nabraných nemovitostí,ka­tegorie atd. Provize se vyplácí z prodaných nemovitostí. Jednoduše řečeno,než vyděláte první peníze, investujete ze svého. Dopručuji informovat se např. M.M realit.

Jiří Sova

A máte někdo zkušenosti s prodejem bytu s realitním makléřem? měl bych do toho jít určitě s realitní kanceláří?

martinahruba

Já mám zkušenosti s realitní kanceláří z Prahy, která nabízí výkup nemovitostí do 24 hodin. A opravdu to tak rychle proběhlo.

Jiří Sova

Do 24 hodin? to je vůbec možné? Jak a se kterou realitní kanceláří?