Jindri

Mate nekdo zkusenosti s nanopodlozkou? Co udrzi mobil i vzhuru nohama?

Doplňuji:
ja ve stoje tez netelefonuji, zajima mne to proto, jestli je ta podlozka natolik silna aby udrzela telefon pro otresech v aute.

Nejlepší odpověď
tom004

Používám ji a udrží.

Další odpovědi
Pájo

Kvalitní protiskluzová nano-podložka opravdu funguje! Mám vyzkoušeno. (Nekupujte ale ty nejlevnější, ty dlouho nevydrží).
Koukněte na videa:
http://www.you­tube.com/watch?v=MGqs_l0­EYAY&feature=en­dscreen&NR=1
Přilnavý efekt nano-podložek je založen na umělých vláknech, připravených pomocí nanotechnologie – technického oboru, který se zabývá tvorbou a využíváním technologií v měřítku řádově nanometrů (obvykle cca 1–100 nm)
ftp://ftp.cor­dis.europa.eu/pub/na­notechnology/doc­s/nanotechnolo­gy_bat_cs.pdf

Protiskluzové podložky vycházejí z vakuového efektu formace použitých nano-vláken. „Přisají“ na sebe všechny hladké povrchy – předměty pak na nich pevně drží, je možné je z nich bez námahy opět sundat a to bez jakýchkoli stop po přilepení.

mosoj

Nemám, když dělám stojku většinou netelefonuji.

Legrace musí být !!

Ale už jste to někdy držela v ruce. Je to takový lepkavý hnus na který se lepí kde co.
Vyhodil jsem ji. A když se přestane lepit zase nic neudrží. Jo a co to je nano podložka ?