Sky

Máte někdo zkušenosti s mytím oken aut na benzínce? Myslím tím brigádu.

Jaké? A jak na to?

Nejlepší odpověď
anonym

Mám spíš zkušenost z té druhé strany jako řidič. Chce to domluvit se s majitelem benzínky. Ten by Ti měl dát i bližší instrukce. Mám ale pocit, že nic moc velký výdělek z toho nekouká. Spousta řidičů si raději omyje okna sama. Dokonce jsem zažila „melounka“, co hocha kolem svého auta hezky prohnal a potom ujel, aniž by mu dal alespoň ušmudlanou desetikačku. I s tím se musí počítat.

Další odpovědi
muhamed

Myslim, ze te jen tak nikam nevezmou. Mam znameho a ten tam dela na smeny. Tankuje benzin, umyva okna atd…

pusinka50

Aha, tak příště se zeptej líp. Mytí na benzince jako brigáda – co jsem slyšela, tak je jen ze známosti a ti lidé, většinou studenti, to mají zamluvené na dlouho dopředu. Já, coby řidička, jsem dávávala spropitné za umytí, ale teď těch peněz je čím dál tím míň a tak takové nadšence od auta odháním a myju si ho sama a myslím, že zdaleka nejsem sama.

mosoj

Od čeho mám stěrače a kus hadru ? Osobně bych se za takovéto otravování lidí styděl.

jmhad

Řekl bych,že ten trend odmítání mytí oken sílí.U nás je 5 benzinek a brigádník jen u jedné.Ono je to nakonec někdy protiprávní a je možné tak činit jen na požádání.A už vůbec není řešeno,co když se autíčko poškodí.