Rada

Mate nekdo zkusenosti s merenim EAV?

Byla jsem u jedne pani na tzv. „mereni EAV“, jsou take soucasti Finclubu, jejichz vyrobky take propaguji. Vim, ze nekomu ty vitaminy pres EAV pomohly, ale treba je to „nahoda“. Proto se ptam, jestli s tim ma nekdo dobrou ci spatnou zkusenost?

Odpovědi
Michal

Důležité je ujistit se jaké a v jakém množství jsou vitaminy v obsaženy. Jen tak jsou pomocníky a ne škůdci a tvůrcialergií,ne­volností atd.Já doporučujiGoji Kustovnici čínskou,kde jsou vitaminy harmonicky uspořádány.

Lencis

Ne, že bych se vyhýbala alternativní medicíně, spíše naopak. Měla jsem nějaké problémy a hledala alternativní pomoc… o téhle metodě jsem načetla spoustu informací a také pročetla hodně diskuzí. Závěr je ale ten, že tahle „firma“ mě neoslovila. Ale možná i zde může platit „věř a víra tvá tě uzdraví“.

Attack-design

žádnou zkušenost nemám,je mi líto

Dandi

Osobní zkušenost nemám, pouze mohu tlumočit zkušenost spolupracovníka v práci, který vitaminy propaguje všude kudy chodí. Myslím si však, že je to spíše způsobeno provizí, kterou z prodeje má. Ani na internetu ani ve svém osobním životě jsem se ale nesetkal s nějakým prokazatelným důkazem, že vitamíny opravdu pomáhají.