Avatar uživatele
Rada

Mate nekdo zkusenosti s merenim EAV?

Byla jsem u jedne pani na tzv. „mereni EAV“, jsou take soucasti Finclubu, jejichz vyrobky take propaguji. Vim, ze nekomu ty vitaminy pres EAV pomohly, ale treba je to „nahoda“. Proto se ptam, jestli s tim ma nekdo dobrou ci spatnou zkusenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5336 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Důležité je ujistit se jaké a v jakém množství jsou vitaminy v obsaženy. Jen tak jsou pomocníky a ne škůdci a tvůrcialergií,ne­volností atd.Já doporučujiGoji Kustovnici čínskou,kde jsou vitaminy harmonicky uspořádány.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lencis

Ne, že bych se vyhýbala alternativní medicíně, spíše naopak. Měla jsem nějaké problémy a hledala alternativní pomoc… o téhle metodě jsem načetla spoustu informací a také pročetla hodně diskuzí. Závěr je ale ten, že tahle „firma“ mě neoslovila. Ale možná i zde může platit „věř a víra tvá tě uzdraví“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

žádnou zkušenost nemám,je mi líto

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Osobní zkušenost nemám, pouze mohu tlumočit zkušenost spolupracovníka v práci, který vitaminy propaguje všude kudy chodí. Myslím si však, že je to spíše způsobeno provizí, kterou z prodeje má. Ani na internetu ani ve svém osobním životě jsem se ale nesetkal s nějakým prokazatelným důkazem, že vitamíny opravdu pomáhají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek