bolak

Máte někdo zkušenosti s malířskou stříkací pistolí?

Odpovědi
ponovotny

souhlasím s recenzemi které nedoporučují. před pistolemi se vyráběly takové pumpy (vypadalo to jako velká pumpička na foukání kol) a byly úplně přesně nah..no tak jak popisuješ z recenzí

bolak

Na heuréce jich je několik, a jsou tam na to dost protichůdný recenze, a lidi tomu buď dávaj 100% s tím že je to vynikající a doporučujou a nebo 10% (míň nejde) s tím že je to k ničemu, že to nebere barvu a musí se to každou chvíli čistit a že to vřele nedoporučujou. Nevím co si o tom mám myslet. Koupit-Nekoupit?