avelen

Máte někdo zkušenosti s lékem /doplňkem stravy/ FLEXUS na bolesti zad a kloubů ?

Nejlepší odpověď
anonym

Můj názor je, že žádné takové doplňky stravy neúčinkují. Kdyby tomu bylo tak, tak jsme národ bez bolesti zad i kloubů. Nevěřím jim!

Další odpovědi
Rommart

Nestranný a soudný lékař Vám potvrdí to že jakýkoliv tzv. Doplněk stravy je jen mrháním peněz. Mi tuto informaci sám od sebe kdysi sděli Lékař LPK.

Norei

Pravda je, že existují kvalitní doplňky stravy, které umí odstranit bolesti zad i ostatních kloubů. Většina lidí však žije v bludu, který hlásají tzv. nestranní lékaři, že to není možné. Samozřejmě tyto výrobky nekoupíte v lékárně. A drtivá většina lékařů o nich ani neví. Takže je třeba hledat jiné informační cesty, aby byl člověk v obraze.