jahudka_vlm

Máte někdo zkušenosti s koupí sady gelových nehtů přes internet? Prostě jestli to drží jak má…

Zdá se mi že kosmetičky si to takto nakupují taky, otázka je jestli ty lepidla a to všechno opravdu drží. Řekla jsem si, že do toho půjdu a zkusím to, než pokaždé dávat někde tolik peněz, raději se to naučím dělat si sama a dle potřeby bez objednávek, no ne? 🙂

Nejlepší odpověď
ReHu

Jestli to drží tak jak má záleží n více faktorech.

  1. Určitě se prodávají gel. nehty různé kvality.
  2. Záleží také na doplňovacím gelu – to už nejsou ty „nehty“
  3. Nepoužívá se pouze 1 gel – 1 vrstva (dle druhu – ale mě ano)
  4. záleží na kvalitě vlastních nehtů
  5. záleží na kvalitě provedené práce
  6. je také potřeba UV pícka ( podle druhu používaného gelu)

Někdy nedrží ani nehty od manikerky.

Doplňuji:
Gel není vždy třífázový. A drží.
Mě dává manikérka jednofázový gel, je to v poho a dělám rukama často.

Další odpovědi
iceT

Sadu mám doma včetně pícky,nehty drží.Objednávám si z magic nails,a zvykla jsem si akryl,ne na gelové nehty.Jednak gel je třífázový,jednak s ním neumím,jednak nedrží.