haunted

Máte někdo zkušenosti s kariérou fotbalového trenéra ?

Rad bych se stal fotbalovych trenerem, myslim tim na vyssi urovni nez jen okresni soutez, prebor atd. Máte nekdo s timto zkusenosti ? Jak postupovat, kde jit, kolik si vydelaji, a vsechno okolo toho.

Dekuji
Doplňuji:
To -iv-: zacal jsem trenovat dorostence za mensi fotbalovy klub blizko Opavy. Hrajeme přebor dorostu a vedeme si celkem slušně.

Nejlepší odpověď
anonym

No , skoro vzdycky vyssi souteze trenuji byvaly fotbaliste. Nedovedu si predstavit , ze by jste prisel " z ulice " a trenoval treba kraj . 🙂
Kde jste hral , nebo hrajete ? Tam bych zacala s zaky treba. Vse chce cas. -iv-
P.S. Drzim vam palce , ale jsem v tomhle pesimistka. ☹ -iv-

Další odpovědi
KubikS7

Jsem fotbalista a tady kolegyně měla pravdu , že jen tak z ulice nemůžete trénovat ihned super tým. Chce to začít od začátku , skoro každý trenér tak začínal , samozřejmě jsou i vyjímky ( většinou bývalí hráči – fotbalisté). Ještě bych vám doporučil at' si uděláte trenerské licence .