Avatar uživatele
jejda

Máte někdo zkušenosti s eliptickým trenažérem? Je vhodný "pomocník" při hubnutí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pralinka1979 před 4114 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
MacaM

Neznám, ale já hubla za pomocí bylinek.
Naučila jsem správně trávit tuky, upravil se mi metabolismus tuků, jedla jsem vše, ale pravidelně 5x denně, hodně pila , převážně vodu, po čase jsem přidala další bylinné produkty a za 5 měsíců jsem byla hubenější o 2 konfekční velikosti :-) Zdravé hubnutí, bez diet, nervů, a ještě jsem tělu dodávala mnoho vitamímů a dalších látek z bylinek.

Váhu si držím půl roku a žádné zpětné nabírání se nekoná. Cítím se výborně a vřele všem doporučuji.

Ráda všem poradím.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravislaskou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ministri

Jak už jsem psal, naši na tom šlapou a hubnou docela slušně, ale je třeba k tomu dodržovat i nějakou tu rozumnou životosprávu a šlapat každý den. Některé stroje mají i relaxační programy, tedy méně náročné šlapání, při kterém se tolik nenadřete, což je vhodné tak jednou týdně místo klasických náročnějších programů.

Skutečně se vyplatí koupit si dražší, ale klasický běh, bruslení, plavání, běžky a podobně to rozhodně nahradit nemůže. Spíš by to mělo fungovat jen jako takový sportovní doplněk na doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Já mám skvělou zkušenost. Začala jsem před rokem, každý den minimálně hoďku, většinou dvě :-) za necelý rok 18 kg dole, tělo pevné. Ještě teda k tomu posiluju břicho a upravila jsem samozřejmě životosprávu. Takže já mohu doporučit. Má z těch zmiňovaných věcí určitě největší zásluhu na mém zhubnutí :-) DOPORUČUJI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Eliptický trenažér je výborný na hubnutí. Kupujte pouze ve speciálkách, masivní značkový typ s dlouhým krokem, šlapky musí být nedaleko od sebe, aby pohyb byl přirozený. Trenažér Vám musí "sedět" na míru. Nechte si trenažér pořádně předvést a vyzkoušet. Levné typy nekupujte.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi/

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Karaskova

Je takový trenažer lepší nebo horší než rotoped? co se týče hubnutí, tak na jakém mi to půjde lépe?

Avatar uživatele
Dolezrada

Za mě je to rozhodně lepší, je to takové akčnější. Pokud o něm přemýšlíte, tak doporučím vybírat kvalitní magnetický. Pozor si dejte i na rozdílnou délku kroku.

Avatar uživatele
Karaskova

Podle čeho bych ho měl tedy přesně vybírat? jaký jste si koupil? kolik stál?

Avatar uživatele
Dolezrada

Nechal jsem si poradit od kamaráda, který dělá profesionálního trenéra sportovcům. Doporučil mi tento model https://www.fitham.cz/… doručení jsem měl zdarma domů, a případný servis provádí také doma.

Nový příspěvek