Ivo S

Máte někdo zkušenosti s bezlepkovými těstovinami Risolino? Dneska jsem na ně narazil v Tescu..

jsem celiak ale nikdy jsem alternativní těstoviny nevyzkoušel

Odpovědi
Funna

Risolino neznám, ale rýžové tj. bezlepkové (nic jiného Risolino není) si kupuju běžně a různých tvarů…jsou trochu tužší než klasické, ale mě chutnají víc než ty pšeničné…a pokud jsi celiatik, tak bych neváhala ani vteřinu…a nemusí to být jen Risolino…

da ny

Bohužel nemám zkušenost.
Pro kamarádku, když přijede na návštěvu kupuji v Lidlu bezlepkové (kukuřičné) těstoviny, vřetena (fusilli), nebo špagety. Velmi dobře je snáší a jsou velmi chutné.
Jsou trochu žlutější než běžné pšeničné, měkké a chutnají nám všem 🙂.
Doba varu je 7 . 8 minut.