Tombik

Máte někdo zkušenost se sprejem Liváriz, který nabízí mediashops?

Liváriz je sprej na křečové žíly. Díky moc.

Nejlepší odpověď
aloevera5

S tímto sprejem žádné zkušenosti nemám, ale mám zkušenosti s jinými a výborné.

Pokud záněty žil trpíte, mohu Vám doporučit následující aloe vera a včelí produkty (100% přírodní):

  1. ALOE BERRY NECTAR (gel s businkami a jablky, 89 % aloe)
  2. Forever Bee Pollen (včelí pyl)
  3. Forever Bee Royal Jelly (mateří kašička)

Více informací na webu nebo mohu i zaslat, kontaktujte mne na e-mail v mém profilu

Zdroj: aloevera5.mypa­ge.cz/menu/pro­dukty