KarellV

Mate nekdo zkusenost se sporenim na elektrine a plynu s aukci?

Mate nekdo zkusenost se sporenim na elektrine a plynu s aukci? Chtel bych to vyzkouset, ale nebudu rikat, ze se v tom vyznam.. budu rad, za kazdou radu, nebo nazor

Odpovědi
mosoj

Jednoduché, beru vždy tu nejnižší cenu. Jenom pozor na paušální částky. Dodavatelé o nich neradi mluví.

cochee

Nedávno byl (a stále je) problém s jistým prodejcem energií, ale ten problém se týkal jak odběratelů energií přes aukce, tak i individuálních odběratelů, takže „aukční dům“ je v tom nevinně. Jinak přes aukce jsme začínali odebírat jak elektro tak i plyn již před dosti lety a vždy v pohodě, nikdy jsem neviděl veřejnou cenovou nabídku (pro individuální odběratele), která by byla aktuálně výhodnější, než aktuální ceny energií, které jsem měl „vysoutěženy přes aukce.“